کد خبر: 310351
تاریخ انتشار: شنبه ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۵ - ۰۵:۱۳

امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان

سرمربی آرسنال از سه بازیکن که به احتمال زیاد در یورو ۲۰۱۶ می‌درخشند سخن به میان آورد.

به گزارش ایسنا و به نقل از اسکای اسپورتس، به شروع جام ملت های اروپا ۲۰۱۶ فرانسه روزهای زیادی باقی نمانده است و قرار است که بازی افتتاحیه در ۲۰ خرداد برگزار شود.

آرسن ونگر قبل از آغاز یورو به سه بازیکنی اشاره کرد که می توانند در یورو بدرخشند و این شانس را دارند که به عنوان بهترین بازیکن انتخاب شوند.

او گفت: پل پوگبا، آنتوان گریزمان و دنیل استاریچ، سه بازیکنی هستند که براین باورم بهترین عملکرد را خواهند داشت و می توانند زمینه را برای قهرمانی تیم خود فراهم کنند. البته یک بازیکن دیگر هم هست که او هم شانس درخشش را دارد و او کسی جز جک ویلشر نیست که به تازگی از دوران آسیب دیدگی رهایی یافته است. اگر روی هاجسون به این بازیکن اعتماد کند می تواند تاثیر گذار ظاهر شود و بازیهای درخشانی را به نمایش گذارد.

سرمربی توپچی ها ادامه داد: در رقابت های بزرگ باید منتظر شگفتی هم بود. یورو ۲۰۰۴ را به خاطر آوریم. تیم ملی یونان همه را شگفت زده کرد و در نهایت هم بازیکنی مانند زاگوراکیس که در لسترسیتی بازی می کرد بهترین بازیها را به نمایش گذاشت. به همین خاطر می توان گفت که پیش بینی کردن نتایج بسیار سخت است و هر احتمالی وجود دارد.

ونگر درباره شانس های قهرمانی گفت: فرانسه شانس نخست کسب عنوان قهرمانی است. بازیکنان جوان و آینده داری در این تیم بازی می کنند. پل پوگبا و گریزمن این توانایی را دارند که زمینه را برای قهرمانی فرانسه مهیا کنند. انگلیس هم تیم بسیار خوبی است و یکی از شانس های اصلی کسب عنوان قهرمانی است.

انتهای پیاممنبع: ایسنا
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری
اخبار خوزستان