کد خبر: 310305
تاریخ انتشار: شنبه ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۵ - ۰۰:۰۷

امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان

ورزش > لیگ برتر – برانکو گفت: قهرمانی را با استقلال خوزستان تقسیم کردیم.

به گزارش عصر اهواز؛ برانکو ایوانکوویچ سرمربی پرسپولیس پس از نایب قهرمانی تیم در لیگ برتر گفت: «به استقلال خوزستان تبریک می‌گویم. این تیم کل فصل را خوب بازی کرد و استحقاق قهرمانی داشت.»
او ادامه داد: «از اینکه قهرمان نشدیم ناراحتم. ولی در طول فصل نتایج درخشانی گرفتیم. در نهایت قهرمانی را با استقلال خوزستان تقسیم کردیم. فقط به خاطر هواداران پرشور تیم متاسفم. ما امروز در نیمه اول به اندازه کافی دقت نداشتیم. در نیمه دوم هم فرصت های گل زیادی خلق کردیم که هیجان بازی باعث شد گل بخوریم. امیدوارم نایب قهرمانی امسال باعث شود فصل بعد نتایج بهتری بگیریم.»
سرمربی پرسپولیس گفت: «در بازی با راه آهن شانس های زیادی از دست دادیم. ولی این بازی خیلی سخت بود. راه آهن در تمام ۹۰ دقیقه در ۱۸ قدم خودش بود. امید عالیشاه می توانست گل سوم را بزند که اگر آن موقعیت گل می شد انتظار می رفت نتیجه خوبی بگیریم.»
برانکو درباره عملکرد نوراللهی و بازیکنان خارجی تیم گفت: «من عادت ندارم درباره تک تک افراد نظر بدهم. بازیکنان خارجی ما مشکلات زیادی داشتند. ماریچ دیر به تیم ملحق شد و یک مصدومیت طولانی داشت. اومانیا و لوبانف هم بازی های خوب و بد داشته اند. بعدا در آرامش تصمیم می گیریم که باید چه کار کنیم.»
سرمربی پرسپولیس درباره عملکرد دروازه بان های این تیم گفت: «گفتم که دوست ندارم درباره فرد صحبت کنم. درست است که زیاد گل خوردیم ولی گسترش بدون هیچ موقعیت گلی به ما دو گل زد. در بازی با نفت دو اشتباه کردیم که از سمت دروازه بان نبود بلکه از جانب خط دفاع بود. ما باید این مشکلات را اصلاح کنیم. همه چیز از دفاع شروع می شود.»
۴۳ ۴۳



منبع: خبرآنلاین
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری
اخبار خوزستان