یادداشت/ بار دیگرحزب‌الله سعدالله زارعی

یادداشت/ بار دیگرحزب‌الله

اجماع نسبی داخلی لبنان بر سر انتخاب «میشل عون» به عنوان رئیس‌جمهور که روز گذشته با 83 رأی پارلمان صورت گرفت، علامت مهمی از تغییر معادلات در لبنان است.
روابط عمومی ها از لحاظ حقوقی چه جایگاهی دارند؟ بررسی ضرورت تاسیس سازمان نظام روابط عمومی و ارتباطات احمد عامری . کارشناس روابط عمومی

روابط عمومی ها از لحاظ حقوقی چه جایگاهی دارند؟ بررسی ضرورت تاسیس سازمان نظام روابط عمومی و ارتباطات

عصر اهواز - با توجه به گسترش رسانه ها و شکل گیری رسانه های نو و همچنین گسترش وظایف روابط عمومی ها، کمتر مدیری را خواهیم یافت که از اهمیت نقش روابط عمومی در سازمان آگاه نباشد؛ تاثیرگذاری روابط عمومی در رشد و توسعه سازمان امری مهم است.

کانال تلگرام عصر اهواز

کد خبر: 310302
تاریخ انتشار: جمعه ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۵ - ۲۳:۳۸

امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان

به گزارش مهر، دیدار دو تیم پرسپولیس تهران و راه آهن از هفته پایانی لیگ پانزدهم از ساعت ۱۸ امروز جمعه در ورزشگاه آزادی تهران آغاز خواهد شد. حاشیه های قبل از این بازی را می خوانید:

* طرفداران پرسپولیس علیه پرویز مظلومی شعار دادند و او را همانند امیر قلعه نویی یکی از اعضای مافیای فوتبال ایران خواندند.

* با توجه به دیدار استقلال مقابل صبای قم طرفداران حاضر در ورزشگاه آزادی علی دایی را مورد تشویق قرار دادند و از وی خواستار پیروزی مقابل استقلال شدند.

* با توجه به مسائل پیش آمده در نشست خبری روز گذشته یحیی گل محمدی و عبدالله ویسی طرفداران پرسپولیس یحیی را مورد تشویق و عبدالله ویسی را مورد توهین قرار دادند.

* علیرضا منصوریان هم از این توهین ها بی نصیب نماند و پرسپولیسی ها علیه او شعارهای زننده ای دادند.

* عادل فردوسی پور مجری برنامه ۹۰ از سوی هواداران پرسپولیس مورد تشویق قرار گرفت.

* طرفداران پرسپولیس برای شادی روح هادی نوروزی، مهرداد اولادی و فریبرز مرادی بارها با قرائت صلوات و فاتحه یاد این عزیزان را گرامی داشتند.

* با توجه به گرمی هوا و آفتابی که در ورزشگاه وجود داشت برخی از طرفداران بیرون از محوطه ورزشگاه و زیر سایه منتظر بودند تا در نزدیکی شروع دیدار داخل ورزشگاه شوند.

* برخی از خبرنگاران به نحوه توزیع دستبند معترض بوده و اعتقاد داشتند حراست وزارت ورزش باید بعد از دیدار هفته بیست و نهم در این خصوص اطلاع رسانی می کرد.

* مقابل درب یکی از پارکینگ های ورزشگاه به دلیل نبود جا بین مسئولین پارکینگ و علاقه مندان به پرسپولیس درگیری شدیدی به وجود آمده بود که با دخالت پلیس این قائله خاتمه یافت.

* مسئولین فرهنگی سازمان لیگ با پخش موزیک سعی در سرگرم کردن حاضرین در ورزشگاه را داشتند.منبع: مهر
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری

کانال تلگرام عصر اهواز

اخبار خوزستان