کد خبر: 310302
تاریخ انتشار: جمعه ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۵ - ۲۳:۳۸

امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان

به گزارش مهر، دیدار دو تیم پرسپولیس تهران و راه آهن از هفته پایانی لیگ پانزدهم از ساعت ۱۸ امروز جمعه در ورزشگاه آزادی تهران آغاز خواهد شد. حاشیه های قبل از این بازی را می خوانید:

* طرفداران پرسپولیس علیه پرویز مظلومی شعار دادند و او را همانند امیر قلعه نویی یکی از اعضای مافیای فوتبال ایران خواندند.

* با توجه به دیدار استقلال مقابل صبای قم طرفداران حاضر در ورزشگاه آزادی علی دایی را مورد تشویق قرار دادند و از وی خواستار پیروزی مقابل استقلال شدند.

* با توجه به مسائل پیش آمده در نشست خبری روز گذشته یحیی گل محمدی و عبدالله ویسی طرفداران پرسپولیس یحیی را مورد تشویق و عبدالله ویسی را مورد توهین قرار دادند.

* علیرضا منصوریان هم از این توهین ها بی نصیب نماند و پرسپولیسی ها علیه او شعارهای زننده ای دادند.

* عادل فردوسی پور مجری برنامه ۹۰ از سوی هواداران پرسپولیس مورد تشویق قرار گرفت.

* طرفداران پرسپولیس برای شادی روح هادی نوروزی، مهرداد اولادی و فریبرز مرادی بارها با قرائت صلوات و فاتحه یاد این عزیزان را گرامی داشتند.

* با توجه به گرمی هوا و آفتابی که در ورزشگاه وجود داشت برخی از طرفداران بیرون از محوطه ورزشگاه و زیر سایه منتظر بودند تا در نزدیکی شروع دیدار داخل ورزشگاه شوند.

* برخی از خبرنگاران به نحوه توزیع دستبند معترض بوده و اعتقاد داشتند حراست وزارت ورزش باید بعد از دیدار هفته بیست و نهم در این خصوص اطلاع رسانی می کرد.

* مقابل درب یکی از پارکینگ های ورزشگاه به دلیل نبود جا بین مسئولین پارکینگ و علاقه مندان به پرسپولیس درگیری شدیدی به وجود آمده بود که با دخالت پلیس این قائله خاتمه یافت.

* مسئولین فرهنگی سازمان لیگ با پخش موزیک سعی در سرگرم کردن حاضرین در ورزشگاه را داشتند.منبع: مهر
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری
اخبار خوزستان