یادداشت/ بار دیگرحزب‌الله سعدالله زارعی

یادداشت/ بار دیگرحزب‌الله

اجماع نسبی داخلی لبنان بر سر انتخاب «میشل عون» به عنوان رئیس‌جمهور که روز گذشته با 83 رأی پارلمان صورت گرفت، علامت مهمی از تغییر معادلات در لبنان است.
روابط عمومی ها از لحاظ حقوقی چه جایگاهی دارند؟ بررسی ضرورت تاسیس سازمان نظام روابط عمومی و ارتباطات احمد عامری . کارشناس روابط عمومی

روابط عمومی ها از لحاظ حقوقی چه جایگاهی دارند؟ بررسی ضرورت تاسیس سازمان نظام روابط عمومی و ارتباطات

عصر اهواز - با توجه به گسترش رسانه ها و شکل گیری رسانه های نو و همچنین گسترش وظایف روابط عمومی ها، کمتر مدیری را خواهیم یافت که از اهمیت نقش روابط عمومی در سازمان آگاه نباشد؛ تاثیرگذاری روابط عمومی در رشد و توسعه سازمان امری مهم است.

کانال تلگرام عصر اهواز

کد خبر: 310244
تاریخ انتشار: جمعه ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۵ - ۱۹:۰۳

امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان

بهادر عبدی با انتقاد از داور بازی مقابل پرسپولیس گفت: با تصمیم افتضاح داور سقوط کردیم.

به گزارش ایسنا، کاپیتان تیم فوتبال راه آهن پس از شکست تیمش مقابل پرسپولیس و سقوط به لیگ دسته یک اظهار کرد: ما امروز مردانه جنگیدیم تا از حیثیت خودمان دفاع کنیم. این فصل بیست هزار مشکل داشتیم اما تا روز آخر دست از تلاش بر نداشتیم. متاسفانه امروز با اشتباه افتضاح داوری بازی را باختیم و سقوط کردیم.

او ادامه داد: من جوانی ام را در این تیم گذاشتم و در این چند سال هر چه داشتم برای راه آهن گذاشتم. هم من و هم ابراهیم کریمی برای این تیم واقعا زحمت کشیدیم و راه آهن را مانند خانواده‌مان دوست داشتیم. مخصوصا در دو سه سال اخیر که مشکلاتمان فوق العاده زیاد بود.

عبدی در ادامه گفت: واقعا متاسفم که راه‌آهن سقوط کرد. این تیم امید بچه‌های پایین شهر تهران بود. بازیکنان زیادی مثل میلاد و مهرداد محمدی، امید عالیشاه، مهرداد کفشگری و … از این تیم رشد کردند و حیف بود که تیم ۷۰-۶۰ ساله‌ای مثل راه‌آهن سقوط کند.

کاپیتان راه‌آهن در مورد شرایط بازی گفت: ما می‌دانستیم که پرسپولیس انگیزه زیادی برای قهرمانی دارد و آنطور که مربیان گفته بودند، سعی کردیم بازی را کنترل کنیم. در این کار کاملا موفق بودیم تا اینکه داور آن اشتباه بزرگ را انجام داد. زمانی که داور پنالتی گرفت به عنوان کاپیتان تیم به او گفتم چه چیزی را خطا گرفته است. داور به من گفت کمک او این تصمیم را گرفته است. سریعا به سمت کمک داور دویدم و از او پرسیدم چه خطایی گرفته است که او گفت، خطا پشت محوطه بوده است، داور را صدا کن تا به او بگویم. دوباره برگشتم و همین را به داور گفتم. او هم به سمت کمک داور آمد تا با هم حرف بزنند، من فکر می‌کردم با صحبت کمک داور رای داور عوض می‌شود اما سر و صدا در ورزشگاه زیاد بود و نشنیدم که آنها به هم چه گفتند. بعد از آن دیدم که داور پنالتی را تایید کرد. شک ندارم که او اشتباه بزرگی مرتکب شده چرا که خطا دو سه متر بیرون از محوطه اتفاق افتاد.

عبدی درباره آینده خود گفت: فعلا وقت صحبت کردن در مورد آینده نیست. فعلا باید درباره اتفاقی که برایمان افتاده فکر کنیم.

او درباره تشویق از سوی هواداران پرسپولیس گفت: از آنها تشکر می‌کنم. پرسپولیس واقعا بهترین تیم ایران است و امیدوارم که آنها فصل بعد قهرمان شوند.

انتهای پیاممنبع: ایسنا
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری

کانال تلگرام عصر اهواز

اخبار خوزستان