یادداشت/ بار دیگرحزب‌الله سعدالله زارعی

یادداشت/ بار دیگرحزب‌الله

اجماع نسبی داخلی لبنان بر سر انتخاب «میشل عون» به عنوان رئیس‌جمهور که روز گذشته با 83 رأی پارلمان صورت گرفت، علامت مهمی از تغییر معادلات در لبنان است.
روابط عمومی ها از لحاظ حقوقی چه جایگاهی دارند؟ بررسی ضرورت تاسیس سازمان نظام روابط عمومی و ارتباطات احمد عامری . کارشناس روابط عمومی

روابط عمومی ها از لحاظ حقوقی چه جایگاهی دارند؟ بررسی ضرورت تاسیس سازمان نظام روابط عمومی و ارتباطات

عصر اهواز - با توجه به گسترش رسانه ها و شکل گیری رسانه های نو و همچنین گسترش وظایف روابط عمومی ها، کمتر مدیری را خواهیم یافت که از اهمیت نقش روابط عمومی در سازمان آگاه نباشد؛ تاثیرگذاری روابط عمومی در رشد و توسعه سازمان امری مهم است.

کانال تلگرام عصر اهواز

کد خبر: 310082
تاریخ انتشار: جمعه ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۵ - ۰۹:۵۳

امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان

ورزش > فوتبال جهان – زلاتان ابراهیموویچ جدایی اش از باشگاه پاریسن ژرمن را تایید کرد.

به گزارش عصر اهواز؛ خیلی‌ها می‌گویند ابراهیموویچ جزو بدشانس ترین فوتبالیست‌های تاریخ است چراکه اگر دوران او همزمان با مسی و رونالدو نمی‌شد، شانس این را داشت که حداقل دو بار توپ طلا بگیرد. اما این ستاره فوتبال جهان، در رقابت با مسی و رونالدو همیشه کم آورده است.
اخیرا صحبت‌های زیادی درباره جدایی ابراهیموویچ از باشگاه پاریسن ژرمن شنیده می‌شود که سرانجام خود این بازیکن این شایعه را تایید کرد. زلاتان در صفحه فیس بوکش تائید کرد از پی اس جی جدا خواهد شد و نوشت: مثل یک پادشاه آمدم، مثل یک اسطوره می روم.


۴۳ ۴۳منبع: خبرآنلاین
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری

کانال تلگرام عصر اهواز

اخبار خوزستان