یادداشت/ بار دیگرحزب‌الله سعدالله زارعی

یادداشت/ بار دیگرحزب‌الله

اجماع نسبی داخلی لبنان بر سر انتخاب «میشل عون» به عنوان رئیس‌جمهور که روز گذشته با 83 رأی پارلمان صورت گرفت، علامت مهمی از تغییر معادلات در لبنان است.
روابط عمومی ها از لحاظ حقوقی چه جایگاهی دارند؟ بررسی ضرورت تاسیس سازمان نظام روابط عمومی و ارتباطات احمد عامری . کارشناس روابط عمومی

روابط عمومی ها از لحاظ حقوقی چه جایگاهی دارند؟ بررسی ضرورت تاسیس سازمان نظام روابط عمومی و ارتباطات

عصر اهواز - با توجه به گسترش رسانه ها و شکل گیری رسانه های نو و همچنین گسترش وظایف روابط عمومی ها، کمتر مدیری را خواهیم یافت که از اهمیت نقش روابط عمومی در سازمان آگاه نباشد؛ تاثیرگذاری روابط عمومی در رشد و توسعه سازمان امری مهم است.

کانال تلگرام عصر اهواز

کد خبر: 310071
تاریخ انتشار: جمعه ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۵ - ۰۸:۵۳

امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان

کاپیتان تیم ملی والیبال فرانسه گفت: در بازی برابر ایران می‌خواهیم خودمان را محک بزنیم که در چه شرایطی قرار داریم و می‌دانیم که کارمان سخت است.

به گزارش ایسنا و به نقل از اکیپ، “بنجامین تونیوتی” کاپیتان تیم ملی والیبال فرانسه درباره دو دیدار دوستانه برابر تیم ملی ایران گفت: پیش بینی بزرگی در این باره نیاز است. ما می‌خواهیم بدانیم در چه وضعیتی قرار داریم و می‌دانیم که برابر ایران کار سختی داریم. تعدادی از بازیکنان ما مثل فرانک لافیت و تیبوت روسارد نیز حدود چهار روز است که کنار ما هستند. با این شرایط تیم ما کامل نیست چرا که ما منتظر هستیم تا انگاپت و موری نیز یکشنبه به ما ملحق شوند.

او درباره اینکه تنها ۱۰ روز تا آغاز رقابت‌های انتخابی المپیک باقی مانده است و اینکه بازی برابر ایران در شرایط فعلی برای این تیم سخت است یا خیر، گفت: این بازی خوبی است و ما به شرایط و ریتم مسابقه می رسیم اما نتیجه خیلی مهم نیست. با ایران باید در رقابت‌های انتخابی المپیک در ژاپن هم بازی کنیم. آن‌ها مدتی است که در اردو هستند و به نظرم باید پیشرفته تر از ما بازی کنند. اما می‌دانیم که هدف ما انتخابی المپیک و کسب نتیجه در آن رقابت‌هاست.

کاپیتان تیم ملی والیبال فرانسه گفت: دیدارهای تدارکاتی ملاک کاملی برای مشخص شدن آمادگی یک تیم ندارد چرا که همه تیم‌ها در بازی های رسمی و مهم با قدرت بیشتری ظاهر می‌شوند.

تیم های ملی ایران و فرانسه در اولین بازی تدارکاتی خود در شهر تورکوئینگ ساعت ۲۲:۳۰ امشب به مصاف هم می‌روند. دومین بازی این دو تیم نیز شنبه ۲۵ اردیبهشت ساعت ۲۰:۳۰ برگزار می‌شود.

این دو تیم خود را برای حضور در رقابت‌های انتخابی المپیک که ۸ تا ۱۶ خرداد در توکیو ژاپن برگزار می شود آماده می‌کنند.

انتهای پیاممنبع: ایسنا
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری

کانال تلگرام عصر اهواز

اخبار خوزستان