کد خبر: 310071
تاریخ انتشار: جمعه ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۵ - ۰۸:۵۳

امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان

کاپیتان تیم ملی والیبال فرانسه گفت: در بازی برابر ایران می‌خواهیم خودمان را محک بزنیم که در چه شرایطی قرار داریم و می‌دانیم که کارمان سخت است.

به گزارش ایسنا و به نقل از اکیپ، “بنجامین تونیوتی” کاپیتان تیم ملی والیبال فرانسه درباره دو دیدار دوستانه برابر تیم ملی ایران گفت: پیش بینی بزرگی در این باره نیاز است. ما می‌خواهیم بدانیم در چه وضعیتی قرار داریم و می‌دانیم که برابر ایران کار سختی داریم. تعدادی از بازیکنان ما مثل فرانک لافیت و تیبوت روسارد نیز حدود چهار روز است که کنار ما هستند. با این شرایط تیم ما کامل نیست چرا که ما منتظر هستیم تا انگاپت و موری نیز یکشنبه به ما ملحق شوند.

او درباره اینکه تنها ۱۰ روز تا آغاز رقابت‌های انتخابی المپیک باقی مانده است و اینکه بازی برابر ایران در شرایط فعلی برای این تیم سخت است یا خیر، گفت: این بازی خوبی است و ما به شرایط و ریتم مسابقه می رسیم اما نتیجه خیلی مهم نیست. با ایران باید در رقابت‌های انتخابی المپیک در ژاپن هم بازی کنیم. آن‌ها مدتی است که در اردو هستند و به نظرم باید پیشرفته تر از ما بازی کنند. اما می‌دانیم که هدف ما انتخابی المپیک و کسب نتیجه در آن رقابت‌هاست.

کاپیتان تیم ملی والیبال فرانسه گفت: دیدارهای تدارکاتی ملاک کاملی برای مشخص شدن آمادگی یک تیم ندارد چرا که همه تیم‌ها در بازی های رسمی و مهم با قدرت بیشتری ظاهر می‌شوند.

تیم های ملی ایران و فرانسه در اولین بازی تدارکاتی خود در شهر تورکوئینگ ساعت ۲۲:۳۰ امشب به مصاف هم می‌روند. دومین بازی این دو تیم نیز شنبه ۲۵ اردیبهشت ساعت ۲۰:۳۰ برگزار می‌شود.

این دو تیم خود را برای حضور در رقابت‌های انتخابی المپیک که ۸ تا ۱۶ خرداد در توکیو ژاپن برگزار می شود آماده می‌کنند.

انتهای پیاممنبع: ایسنا
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری
اخبار خوزستان