یادداشت/ بار دیگرحزب‌الله سعدالله زارعی

یادداشت/ بار دیگرحزب‌الله

اجماع نسبی داخلی لبنان بر سر انتخاب «میشل عون» به عنوان رئیس‌جمهور که روز گذشته با 83 رأی پارلمان صورت گرفت، علامت مهمی از تغییر معادلات در لبنان است.
روابط عمومی ها از لحاظ حقوقی چه جایگاهی دارند؟ بررسی ضرورت تاسیس سازمان نظام روابط عمومی و ارتباطات احمد عامری . کارشناس روابط عمومی

روابط عمومی ها از لحاظ حقوقی چه جایگاهی دارند؟ بررسی ضرورت تاسیس سازمان نظام روابط عمومی و ارتباطات

عصر اهواز - با توجه به گسترش رسانه ها و شکل گیری رسانه های نو و همچنین گسترش وظایف روابط عمومی ها، کمتر مدیری را خواهیم یافت که از اهمیت نقش روابط عمومی در سازمان آگاه نباشد؛ تاثیرگذاری روابط عمومی در رشد و توسعه سازمان امری مهم است.

کانال تلگرام عصر اهواز

کد خبر: 310054
تاریخ انتشار: جمعه ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۵ - ۰۷:۵۱

امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان

ورزش > لیگ برتر – برای فدراسیون فوتبال، برنامه های تیم ملی در اولویت اول است.

به گزارش عصر اهواز؛ هفته گذشته خبر رسید فینال جام حذفی روز دهم خردادماه در خرمشهر برگزار می شود اما غلامرضا بهروان رئیس کمیته مسابقات می گوید بازی به احتمال فراوان زودتر برگزار خواهد شد. او که امروز به برنامه ورزش و مردم رفته بود، در این باره توضیح داد: «تیم ملی ایران قرار است روز دهم خرداد راهی مقدونیه شود تا با این کشور بازی کند. از سویی استقلالی ها برای ما نامه ای نوشتند که مگویان مدافع تاثیرگذارشان باید برای بازی دوستانه ارمنستان و آمریکا برود. من بعید می دانم فینال حذفی ۱۰ خرداد برگزار شود چون به هر حال تیم ملی برای ما در اولویت است. خواسته ما کمک به باشگاههاست ولی به هر حال از تیم ملی حمایت می کنیم.»
قطعا برگزاری بازی قبل از ۱۰ خرداد با اعتراض ذوبی ها همراه می شود. این تیم بازی برگشت مرحله حذفی لیگ قهرمانان آسیا را روز پنج خرداد در اصفهان برگزار می کند. مسئولان این باشگاه توقع دارند تا حداقل ۵ روز بین این بازی و فینال حذفی فاصله باشد.

۲۵۲ ۴۳

 منبع: خبرآنلاین
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری

کانال تلگرام عصر اهواز

اخبار خوزستان