شورای شهر در اهواز نیما حاجی پور

شورای شهر در اهواز

قطعاً نهادهای مدنی زمانی می توانند به کسب شاخص ها و حداکثر توانمندی دست یابند که در سایه هماهنگی و فعالیت کارشناسی از عملکردی شفاف و در معرض نقد و ارزشیابی برخوردار باشند.
روابط عمومی ها از لحاظ حقوقی چه جایگاهی دارند؟ بررسی ضرورت تاسیس سازمان نظام روابط عمومی و ارتباطات احمد عامری . کارشناس روابط عمومی

روابط عمومی ها از لحاظ حقوقی چه جایگاهی دارند؟ بررسی ضرورت تاسیس سازمان نظام روابط عمومی و ارتباطات

عصر اهواز - با توجه به گسترش رسانه ها و شکل گیری رسانه های نو و همچنین گسترش وظایف روابط عمومی ها، کمتر مدیری را خواهیم یافت که از اهمیت نقش روابط عمومی در سازمان آگاه نباشد؛ تاثیرگذاری روابط عمومی در رشد و توسعه سازمان امری مهم است.
تالار عروسی لیانا اهواز
کد خبر: 31
تاریخ انتشار: شنبه ۱۳ آذر ۱۳۹۵ - ۱۵:۳۵

عصر اهواز - جالب ماجرا اینجاست که پس از انتشار نوشته های متن حکم در گروه واتساپی توسط فرد مشاور، شهردار منطقه ۳ اصل حکمی را که برای وی صادر کرده در گروه ها گذاشته که با جمله “آقای گلستانی لطف کرده اند ولی بنده زیر نظر شهردار موسوی کار خواهم کرد و ارتباط کاری با دیگران ندارم!” مواجه شده است!
امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان

عصر اهواز: معمولاً اینگونه باب شده که پس از انتخابات یا انتصابات شورای شهر و شهرداری عده ای افراد دخیل در موضوع بعنوان مدیر، مشاور و… به کار گمارده می شوند تا وفاداری فرد منتخب یا منتصب به آن افراد ثابت شود.

باتوجه به انتصابات چند ماه گذشته در شورای شهر و شهرداری اهواز، ۱۸ آبانماه ۹۵ حکمی پر از ابهام در فضای مجازی نشر پیدا کرده که هیچیک افراد مسئول در شهرداری حاضر به شفاف سازی برای این رسانه نشده اند!

به گزارش هورنیوز در چندین شبکه مجازی فردی بانام سعید آژده خود را بعنوان مشاوره رسانه ای و مطبوعاتی سید خلف موسوی شهردار اهواز معرفی می کند، که پس از پیگیریها؛ عده ای از مسئولین شهرداری می گویند مشاور شهرداری منطقه سه شده، عده ای گفتند مشاور شهردار شده و عده ای دیگر هم از این انتصابات اخیر در شورا و شهرداری گلگی و ابراز نارضایتی کردند!!

جالب ماجرا اینجاست که پس از انتشار نوشته های متن حکم در گروه واتساپی توسط فرد مشاور، شهردار منطقه ۳ اصل حکمی را که برای وی صادر کرده در گروه ها گذاشته که با جمله “آقای گلستانی لطف کرده اند ولی بنده زیر نظر شهردار موسوی کار خواهم کرد و ارتباط کاری با دیگران ندارم!” مواجه شده است!

این اولین باری نیست که در شهرداری اهواز اینگونه اتفاقات رخ میدهد و هیچ فردی از شهردار تا دیگر افراد شاغل در آن مجموعه شفاف سازی نمی کنند!

 

در پایان سوال اینجاست که اگر حکمی برای مشاور رسانه ای و مطبوعاتی سید خلف موسوی شهردار اهواز صادر شده چرا به اسم منطقه سه آمده که این خود به عقیده شهروندان نوعی دورزدن افکار عمومی به حساب می آید و یا اگر حکمی برای مشاور شهردار منطقه ۳ شهرداری اهواز صادر شده، چرا مشاور تازه حکم گرفته خود را مشاور شهردار اهواز معرفی می کند و جملات فوق را به کار برده است؟!

 


Asr Ahwaz News Agency

5.0 35
Google | Google+

منبع: عصر اهواز
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری

اخبار خوزستان