کانال تلگرام عصر اهواز

کد خبر: 309949
تاریخ انتشار: پنج شنبه ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۵ - ۲۰:۴۱

امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان

سرمربی سابق چلسی می‌گوید ماه جولای به مربیگری باز خواهد گشت، او همچنین عنوان کرد زیدان با قهرمانی در اروپا می‌تواند فصل خوبی را برای ر‌ئال‌ ماد‌رید به پایان برساند.

به‌ گزارش ‌ایسنا‌ و به نقل از دیلی میلی، ژوزه مورینیو که برای دیدار ستارگان جهان در شهر مکزیکو سیتی پایتخت کشور مکزیک به سر می‌برد درباره بازگشت به دوران مربیگری گفت: در حال‌ حاضر اواسط می است و ماه جولای به مربیگری باز خواهم گشت. تا آن زمان فعلاً زمان زیادی باقی‌ مانده است و ترجیح می‌دهم تا در این مدت از زندگی لذت ببرم و در کنار خانواده‌ ام باشم، ولی قطعاً در ماه جولای به مربیگری باز خواهم گشت چرا که دلم برای فو‌تبا‌ل تنگ شده است.

مورینیو در باره حضور در منچستریونایتد در ادامه گفت: من در حال‌ حاضر تیمی ندارم و نمی‌توانم درباره تیمی صحبت کنم زمان همه چیز را مشخص خواهد کرد.

این مربی درباره دیدار ر‌ئال‌ ماد‌رید و اتلتیکومادرید در فینال لیگ قهرمانان اروپا نیز افزود: امیدوارم که بازی زیبایی باشد و همه یک بازی زیبایی را بببینند. زیدان دیر به ر‌ئال‌ ماد‌رید اضافه شد ، ولی توانست شرایط را تغییر دهد. حال اگر او بتواند با ر‌ئال‌ ماد‌رید قهرمان اروپا شود فصلی که ر‌ئال‌ ماد‌رید آن را بد شروع کرد به خوبی پایان خواهد رسید.

انتها‌ی‌ پیا‌ممنبع: ایسنا
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری

کانال تلگرام عصر اهواز

اخبار خوزستان