یادداشت/ بار دیگرحزب‌الله سعدالله زارعی

یادداشت/ بار دیگرحزب‌الله

اجماع نسبی داخلی لبنان بر سر انتخاب «میشل عون» به عنوان رئیس‌جمهور که روز گذشته با 83 رأی پارلمان صورت گرفت، علامت مهمی از تغییر معادلات در لبنان است.
روابط عمومی ها از لحاظ حقوقی چه جایگاهی دارند؟ بررسی ضرورت تاسیس سازمان نظام روابط عمومی و ارتباطات احمد عامری . کارشناس روابط عمومی

روابط عمومی ها از لحاظ حقوقی چه جایگاهی دارند؟ بررسی ضرورت تاسیس سازمان نظام روابط عمومی و ارتباطات

عصر اهواز - با توجه به گسترش رسانه ها و شکل گیری رسانه های نو و همچنین گسترش وظایف روابط عمومی ها، کمتر مدیری را خواهیم یافت که از اهمیت نقش روابط عمومی در سازمان آگاه نباشد؛ تاثیرگذاری روابط عمومی در رشد و توسعه سازمان امری مهم است.

کانال تلگرام عصر اهواز

کد خبر: 309849
تاریخ انتشار: پنج شنبه ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۵ - ۱۲:۳۳

امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان

سرمربی تیم فوتبال استقلال خوزستان می‌گوید در بازی تیمش برابر ذوب‌آهن تاکتیک معنا ندارد و تیمش برای برنده شدن فقط به “قلب” نیاز دارد.

به گزارش ایسنا، عبدالله ویسی در نشست خبری پیش از دیدار تیمش برابر ذوب‌آهن اظهار کرد: بازی فردا فراتر از یک مسابقه فوتبال است. این بازی فراخوانی برای یک آغاز است، آغاز دوستی یا هر چیزی که بیرون از زمین برای مردم خوزستان می‌شود تصور کرد. آنها در مقاطع مختلف حمایت خود را از ما نشان داده‌اند و فردا هم ما را تنها نمی گذارند تا بتوانیم شادی مردم خوزستان را تکمیل کنیم.

او ادامه داد: در بازی فردا، تاکتیک‌ها، آنالیزها و مسائلی از این دست معنا و مفهوم ندارند، بلکه ما فقط به قلبی برای برنده شدن نیاز داریم تا مردم خوزستان را شاد کنیم.

ادامه دارد …منبع: ایسنا
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری

کانال تلگرام عصر اهواز

اخبار خوزستان