یادداشت/ بار دیگرحزب‌الله سعدالله زارعی

یادداشت/ بار دیگرحزب‌الله

اجماع نسبی داخلی لبنان بر سر انتخاب «میشل عون» به عنوان رئیس‌جمهور که روز گذشته با 83 رأی پارلمان صورت گرفت، علامت مهمی از تغییر معادلات در لبنان است.
روابط عمومی ها از لحاظ حقوقی چه جایگاهی دارند؟ بررسی ضرورت تاسیس سازمان نظام روابط عمومی و ارتباطات احمد عامری . کارشناس روابط عمومی

روابط عمومی ها از لحاظ حقوقی چه جایگاهی دارند؟ بررسی ضرورت تاسیس سازمان نظام روابط عمومی و ارتباطات

عصر اهواز - با توجه به گسترش رسانه ها و شکل گیری رسانه های نو و همچنین گسترش وظایف روابط عمومی ها، کمتر مدیری را خواهیم یافت که از اهمیت نقش روابط عمومی در سازمان آگاه نباشد؛ تاثیرگذاری روابط عمومی در رشد و توسعه سازمان امری مهم است.

کانال تلگرام عصر اهواز

کد خبر: 309778
تاریخ انتشار: پنج شنبه ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۵ - ۰۷:۲۷

امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان

به گزارش مهر، سید محمدعلی موسوی جزایری چهارشنبه شب در گردهمایی مبلغان و روحانیون با موضوع نقش زکات در تحقق اقتصاد مقاومتی، با بیان مطلب فوق اظهار کرد: زکات فریضه ای است که مدتی مورد غفلت قرارگرفته و رو به فراموشی بود و دربین مردم دادن و پرداختن آن متعارف نبود و متاسفانه اکثریت مردم احساسی نسبت به آن نداشتند، البته در این دوران بودند کسانی که متوجه و مقید بوده و زکات را به طور دقیق حساب و پراخت می کردند اما تعداد آنها بسیار کم بود اما در کل این شیوه در جامعه اسلامی صحیح نیست.

وی ادامه داد: خوشبختانه اکنون با حمایت مبلغان و روحانیون این ضعف برطرف شده و این فاصله و خلا در جامعه اسلامی جبران شده است.

نماینده ولی فقیه درخوزستان با اشاره به اهمیت بالای فریضه زکات تاکید کرد: در قرآن و در سوره فصلت کسانی که زکات نمی دهند در ردیف مشرکان قرار داده شده اند ضمن اینکه زکات و نماز به تعداد مساوی در کلام الهی ذکر شده اند که این امر از اهمیت بالای این فریضه حکایت می کند.

وی در پایان با تشبیه کار روحانیون به طبابت گفت: ما روحانیون موظفیم فرایض الهی را احیا کنیم و اگر نتوانیم این امر مهم را به سرانجام برسانیم مانند پزشکی هستیم که نمی تواند مردم را مداوا کند.منبع: مهر
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری

کانال تلگرام عصر اهواز

اخبار خوزستان