کد خبر: 309569
تاریخ انتشار: چهارشنبه ۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۵ - ۱۳:۴۴

عصر اهواز - به اطلاع نخبگان و فعالین سیاسی ، اجتماعی ، علمی ، فرهنگی و ... استان خوزستان میرسانیم که سایت خبری تحلیلی عصر اهواز ، در راستای رسالت و هدف اصلی خود ، که انعکاس نظرات و مشکلات استان خوزستان می باشد ، بخش جدیدی را با نام وبلاگ جامعه‌ی تحلیلی خوزستان راه اندازی نموده است .
امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان

به اطلاع نخبگان و فعالین سیاسی ، اجتماعی ، علمی ، فرهنگی و … استان خوزستان میرسانیم که سایت خبری تحلیلی عصر اهواز ، در راستای رسالت و هدف اصلی خود ، که انعکاس و تحلیل مشکلات استان خوزستان می باشد ، بخش جدیدی را با نام وبلاگ جامعه‌ی تحلیلی خوزستان راه اندازی نموده است .

لازم به توضیح می باشد هدف این وبلاگ ایجاد بستر مناسبی برای هم‌فکری ، ارائه نظرات و راهکارهای نخبگان و فعالین استان است که #خوزستان مظلوم و آمیخته با مشکلات را زادگاه خویش می دانند و آرزو توسعه و تعالی آن را دارند .

این حداقل تلاشی است برای استانی که روزگاری نه چندان دور در اوج رونق و شکوفایی بود .

انشالله به یاری یکدیگر و نخبگان و دلسوزانی که به آن عشق می‌ورزند در مسیر پیشرفت و ترقی قرار دهیم و از فراموشی و بی توجهی فاصله بگیرد.

بر این باور با افتخار دست همه ی خوزستانی های موفق و توانمند را در سراسر کشور عزیزمان ایران اسلامی صمیمانه می فشاریم و مشتاقانه منتظر دریافت مطالب آنان در زمینه های مختلف سیاسی ، اجتماعی ، عمرانی ،علمی ،ورزشی ، تاریخی ، فرهنگی و … هستیم.

باشد که در سایه این تعامل و ارتباط هر یک از ما بتواند به سهم خویش تعلق خویش را به شهر باورها و آرزوهایمان به اثبات برسانیم.

از شما مخاطب ارجمند دعوت میکنیم از وبلاگ #جامعه‌ی_تحلیلی_خوزستان بازدید نمایید .

http://asrahwaz.ir/blog

 منبع: عصر اهواز
برچسب ها: ,
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری
اخبار خوزستان
اخبار ایران و جهان