کد خبر: 309542
تاریخ انتشار: چهارشنبه ۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۵ - ۱۲:۲۰

امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان

به گزارش مهر، ظهر امروز جلسه اعضای ستاد استانی سوم خرداد سالروز آزادسازی خرمشهر قهرمان تشکیل جلسه داده و برنامه های مختلفی را برای اجرا تدوین کردند. مدیرکل سازمان ها و ادارات مختلف استان خوزستان در این جلسه حضور داشتند.

مدیرکل نهاد کتابخانه های عمومی خوزستان در این جلسه ابتدا در ارتباط با مقتدایی استاندار سابق خوزستان اظهار کرد: مقتدایی به منظور دفاع از ارزش های اسلامی و توجه به کارهای فراموش شده دوران دفاع مقدس اقداماتی را انجام داد که در تاریخ ایران انجام نشده بود. تجلیل از پیشکسوتان، فرمانداران و بخشداران دوران دفاع مقدس از جمله کارهای انجام شده خیلی خوب استاندار خوزستان بود.

حجت الاسلام سید لطف الله سپهر افزود: مقتدایی مدیری برجسته، ‌ شایسته، مومن و دلسوز بود که ریسک های بزرگی برای پیشرفت خوزستان کرد. همه گفتمان های مقتدایی به دفاع مقدس وصل بود.

وی در ارتباط با سوم خرداد گفت: انجام برنامه های بسیار باعث می شود تا بیان معارف دفاع مقدس بیشتر نمود پیدا کند.

مدیرکل نهاد کتابخانه های عمومی خوزستان با اشاره به برگزاری برنامه های ویژه در خرمشهر بیان کرد: برگزاری نمایشگاه کتاب ویژه دفاع مقدس در شهرها و برگزاری مسابقه کتابخوانی اینترنتی در شبکه فضای مجازی با بیش از ۳۰ هزار عضو از جمله برنامه های مربوط به سوم خرداد است.

مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس خوزستان نیز در این جلسه عنوان کرد: چهار کتاب هم به مناسبت سه خرداد چاپ خواهد د که انتظار همکاری از ادارات مختلف را برای چاپ این کتاب ها که در حوزه کمیته امداد، ‌ بانوان و نیروهای مسلح است را داشته باشند.

سردار محمد علیپور ادامه داد: برای برگزاری ویژه برنامه های سه خرداد تعداد ۶ کمیته را از جمله فرهنگی ـ هنری و صدا و سیما را تشکیل دادیم.

مدیرکل کمیته امداد خوزستان نیز در این جلسه اظهار کرد: برای بزرگداشت سوم خرداد مراسم ها و برنامه های ویژه ای داریم که جشن اشتغال و خودکفایی چهار هزار و ۵۰۰ خانوار تحت پوشش یکی از آنها است.

هوشنگ خباز خوب اضافه کرد: بعداز ظهر سه خرداد نیز توافقنامه ای بین وزیر کار و رئیس کمیته امداد کشور برای ایجاد ۲۶۰ هزار فرصت شغلی منعقد می شود.

وی خبر داد: دیدار با خانوادهای مددجو در شهرهای آبادان و خرمشهر نیز یکی دیگر از کارهای برنامه ریزی شده است.منبع: مهر
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری
اخبار خوزستان
اخبار ایران و جهان