کد خبر: 309474
تاریخ انتشار: چهارشنبه ۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۵ - ۰۸:۰۴

امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان

شمشیرباز المپیکی ایران گفت: از زمانی که سطح ما بالا رفت تمام شمشیربازان از ما سوال می‌کردند که کجا تمرین می‌کنیم و هیچ کس باور نمی‌کرد در ایران تمرین می‌کنیم.

علی پاکدامن در گفت‌وگو با سرویس اخبار ورزشی درباره جام جهانی مادرید اظهار کرد: در جام جهانی مادرید حدود ۱۹۰ شمشیرباز حضور دارند. همه شمشیربازانی که سهمیه المپیک کسب کرده‌اند به دلیل اهمیت امتیاز این رقابت‌ها می‌خواهند با حضور در مادرید رنکینگ خود را بهتر کنند.

پاکدامن ادامه داد: جام جهانی کلاس A مادرید برای المپیک هم رقابت تدارکاتی به حساب می‌آید و هم امتیازش می‌تواند باعث روبه‌رو شدن با حریف آسان‌تری در المپیک شود.

شمشیرباز المپیکی ایران درباره رقابت‌های مادرید گفت: ما تمرین کردیم و تمام تلاش‌مان را می‌کنیم تا بهترین نتیجه را در اسپانیا بگیریم. هرچقدر امتیازهای ما بالا باشد در المپیک با حریف راحت‌تری روبه‌رو می‌شویم.

او در ادامه افزود: بعد از جام جهانی مادرید به مسکو می‌رویم تا در جام جهانی این کشور هم شرکت کنیم. در مسکو چند روز تمرین داریم. به احتمال زیاد هم با آلمان اردوی مشترک برگزار می‌کنیم.

او درباره رقابت‌های جهانی برزیل اظهار کرد: زمانی که در رقابت‌های جهانی برزیل به تیم فرانسه خوردیم انگیزه زیادی داشتیم تا با پیروزی برابر این تیم به جمع ۸ تیم برتر برسیم. در این بازی پر از انگیزه بودیم و حتی می‌توانستیم با اختلاف بیشتری به پیروزی برسیم اما داور هم کمی ما را اذیت کرد. اما ما طوری بازی کردیم که تصمیم داور تاثیرگذار نباشد. بازی با آمریکا هم گل سرسبد بازی‌هایمان بود. چند مسابقه بود که با ۵ ضربه برابر آمریکا شکست خورده بودیم. آمریکا آمده بود تا در این رقابت‌ها به مقام قهرمانی برسد و یک درصد هم احتمال نمی‌دادند که ببازند. ۱۰ سال قبل در مادرید به آمریکا باختیم و انگیزه زیادی داشتیم.

انتهای پیاممنبع: ایسنا
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری
اخبار خوزستان
اخبار ایران و جهان