کانال تلگرام عصر اهواز

کد خبر: 309413
تاریخ انتشار: چهارشنبه ۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۵ - ۰۵:۰۱

امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان

الهه احمدی می‌گوید: در شرایطی که دغدغه تیراندازان تنها باید تیر زدن باشد اما مشکلات ما را نگران می‌کند.

بانوی المپیکی ایران در گفت‌وگو با سرویس اخبار ورزشی خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) در خصوص شرایط اردوهای تیم ملی گفت: شرایط اردوها مناسب است و ما رکوردهای خوبی را ثبت می‌کنیم اما در مسابقات برون مرزی آنطور که باید خوب عمل نمی‌کنیم. این مساله از اینجا نشات می‌گیرد که تجربه ما نسبت به رقبای جهانی کمتر است.

وی افزود: بعد از فینال فینالیستهای جهان که من قهرمان شدم، به مسابقات کمی اعزام شدیم و بسیاری از اردوهای برون مرزی و اعزام ها لغو شد. لغو این اعزام ها ضربه جبران ناپذیری به ما می زند.

قهرمان جهان در تفنگ بادی ۱۰ متر بانوان گفت: رقبای ما تمرین بسیاری دارند و در مسابقات و تورنمنت های زیادی شرکت می کنند. ما یک دهم آنها هم به مسابقات اعزام نمی‌شویم. لازلو برنامه خوبی برای ما تدارک دیده است اما برنامه ها عملی نمی شود. چند بار باید اعزام لغو شود. برنامه ای که لازلو برای ما تدارک دیده تنها چند سفر خارجی دارد.

احمدی با بیان اینکه فرصتی تا المپیک نمانده و با این شرایط نمی شود به آمادگی مطلوبی رسید، خاطر نشان کرد: کمتر از ۹۰ روز تا المپیک مانده و ما هنوز هم دغدغه اعزام شدن یا نشدن را داریم. جام جهانی آلمان مسابقات خوبیست که می‌توانیم در آن ظاهر شویم. پیش از آلمان نیز می‌توانیم با حضور در اردوی هانوفر فشنگ تهیه کنیم و آمادگی بیشتری کسب کنیم. اما از زمان اعزام و تاریخ بلیت هانوفر گذشته است. با این حال باز امید داریم که اعزام شویم.

وی در خصوص کمبود فشنگ نیز گفت: ما در خفیف نیز شانس داریم. وقتی جام بزرگ در مکان پنجم دنیا قرار می گیرد پس می‌تواند در المپیک نیز نتیجه بگیرد. این نتیجه در حالی اتفاق می افتد که ما مشکل فشنگ داریم و خشک تمرین می کنیم. تنها در مسابقات خارجی و اعزام ها خیالمان بابت فشنگ راحت است.

نفر ششم المپیک لندن در پایان گفت: ما در المپیک در دو بخش بادی و خفیف شانس داریم. آن هم بانوان تیرانداز که می توانند اولین مدال تاریخ بانوان ایران در المپیک را رقم بزنند. اما این اتفاق به شرطی می افتد که اعزام داشته باشیم. ما تنها باید به فکر تمرین کردم باشیم و تیر بزنیم. اما دغدغه عدم اعزام و کمبود فشنگ ما را در وضعیت بدی قرار می‌دهد.

انتهای پیاممنبع: ایسنا
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری

کانال تلگرام عصر اهواز

اخبار خوزستان