کانال تلگرام عصر اهواز

کد خبر: 309407
تاریخ انتشار: چهارشنبه ۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۵ - ۰۴:۱۳

امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان

سرمربی سپاهان می‌گوید سعی می‌کنند لیگ را با رتبه تک رقمی به پایان برسانند.

قاسم زاغی‌نژاد در گفت‌وگو با ایسنا درباره شکست تیمش مقابل راه‌آهن اظهار کرد: در این بازی هشت غایب داشتیم. در روز بازی پادووانی را به دلیل کشیدگی عضله چهارسر زانو از دست دادیم. حبیب گردانی، سعید قائدی‌فر، وریا غفوری، محمدرضا خلعتبری و حسین فاضلی را هم به دلیل مصدومیت نداشتیم. مجبور شدیم از حسین پاپی در پست دفاع چپ استفاده کنیم و فوزیل موسایف را در خط دفاعی به میدان بفرستیم. شرایط‌مان نامناسب بود و روی یک غفلت از حریف گل خوردیم. شانس‌های زیادی در این بازی داشتیم اما استفاده نکردیم.

او درباره دیدار تیمش در هفته پایانی با پدیده، گفت: تلاشمان را می‌کنیم که از تمام موقعیت‌ها استفاده کنیم و با رتبه تک رقمی لیگ را به پایان برسانیم.

سرمربی سپاهان درباره اینکه چه تیمی قهرمان لیگ پانزدهم می‌شود، گفت: پرسپولیس به دلیل دیدار با راه آهن از شانس بیشتری نسبت به استقلال خوزستان برخوردار است. استقلال خوزستان با ذوب‌آهنی دیدار می‌کند که هنوز امیدوار به قرار گرفتن در رتبه چهارم و قطعی کردن حضورش در لیگ قهرمانان آسیاست. با این تفاسیر شانس پرسپولیس بیشتر از همه تیم‌هاست.

زاغی‌نژاد درباره اینکه بهترین برنامه برای سپاهان پس از پایان لیگ چیست، گفت: تا به حال نام چند مربی برای سپاهان مطرح شده است. حق هر باشگاهی است که با مربی مورد نظرش مذاکره کند اما من این کار را در جریان لیگ حرفه‌ای نمی‌دانم چرا که تمرکز بازیکن و مربی را به هم می‌ریزد و نمی‌توانند آنطور که باید و شاید عمل کنند. لیگ ما رو به پایان است و می‌توانند مذاکرات‌شان را برای انتخاب مربی آغاز کنند.

او با بیان اینکه علی کریمی بهترین بازیکن تیمش در فصل اخیر بود، گفت: کیفیت او بسیار بالاست و اگر شرایط تیم ما این‌چنین نمی‌شد او می‌توانست قابلیت‌هایش را به نمایش بگذارد. با توجه به از دست دادن چند بازیکن و دست تنها بودن کریمی او توانست کمک زیادی به سپاهان کند.

انتهای پیاممطالب مرتبط
اشتراک گذاری

کانال تلگرام عصر اهواز

اخبار خوزستان