کد خبر: 309401
تاریخ انتشار: چهارشنبه ۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۵ - ۰۴:۰۰

امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان

سرمربی کروات العین امارات نگران دیدار برابر ذوب آهن ایران است و به شاگردانش هشدار داد که امکان اشتباه در این دیدار وجود ندارد.

به گزارش ایسنا و به نقل از sport360، ذوب آهن اصفهان بهترین عملکرد را در بین تیم های آسیایی شرکت کننده در مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا داشت.

این تیم از ۶ بازی خود ۱۴ امتیاز به دست آورد تا با اقتدار به عنوان صدرنشین به دور بعد راه پیدا کند.

شاگردان یحیی گل محمدی در دور بعد این رقابت‌ها باید به مصاف العین امارات بروند که بازیکنان سرشناس زیادی در اختیار دارد. دیدار رفت دو تیم به میزبانی نماینده امارات است و این بازی ۱۸ ماه می جاری (۲۹ اردیبهشت) برگزار خواهد شد.

رسانه های اماراتی نوشتند که زلاتکو دالیچ، سرمربی العین نگران دیدار برابر نماینده ایران است و از این دیدار به عنوان یکی از مهم ترین بازیهای فصل یاد کرد.

او گفت: دیدار برابر ذوب آهن همچون یک فینال برای ما است. قبل از این دیدار بزرگ در لیگ امارات یک بازی دیگر داریم و ترجیح می دهم در این دیدار از بازیکنان اصلی استفاده نکنم و به آنها استراحت بدهم. برای بازی کردن در لیگ قهرمانان آسیا باید از نظر فنی و بدنی در شرایط بسیار خوبی قرار داشته باشیم. هر گونه خطای می تواند نتیجه بسیار بدی به دنبال داشته باشد. تمرکز بالا نقش زیادی در صعود ما خواهد داشت.

انتهای پیاممنبع: ایسنا
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری
اخبار خوزستان
اخبار ایران و جهان