کد خبر: 309064
تاریخ انتشار: سه شنبه ۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۵ - ۰۱:۳۴

امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان

ملی‌پوش پرش ارتفاع ایران گفت: از رکورد آغاز فصلم اصلا راضی نیستم اما این دلیلی نیست که من نتوانم موفق باشم و حتماً سهمیه المپیک می گیرم.

کیوان قنبرزاده در گفت‌وگو با ایسنا اظهار کرد: در این مدت تمرین‌های خوبی را با ایگور پاکلین پشت‌سر گذاشتم. بر‌نامه‌های تمرینی به خوبی پیش می‌رود و این شرایط راضی‌کننده است. امیدوارم این روند ادامه‌دار باشد و بتوانیم به هدف برسیم.

قنبرزاده درباره رکوردش در رقابت‌های آغاز فصل دوومیدانی گفت: مسابقه خوبی بود و موفق شدم به مقام قهرمانی برسم، ولی از رکوردی که بر جای گذاشتم اصلا راضی نیستم و امیدوارم در مسابقه‌های آینده رکورد بهتری را بزنم.

ملی‌پوش پرش ارتفاع ادامه داد: رکورد خوبی را نزدم اما دلیلی ندارد که فکر کنیم من نمی‌توانم ورودی را بگیرم. سال پیش هم با رکورد دو متر و ۱۸ سانتی‌متررقابت‌های آغاز فصل را شروع کردم اما خیلی زود رکوردم را افزایش دادم.

او درباره ادامه برنامه‌هایش گفت: فدراسیون تا الان همکاری لازم را انجام داده است و اگر مشکلی پیش نیاید براساس آنچه که صحبت کرده‌ایم تمرین می‌کنیم و به مسابقه‌ها اعزام می‌شویم. امیدوارم شرایط به گونه‌ای باشد که بتوانیم تمامی برنامه‌هایم را در صورت صلاحدید فدراسیون و مربی به خوبی انجام بدهم.

قنبرزاده درباره اینکه با نزدیک شدن به المپیک کار او برای کسب سهمیه سخت‌تر می‌شود، اظهار کرد: صددرصد اینگونه است. همه احتمالات را باید در نظر گرفت و باید همه چیز را پیش‌بینی کرد که در مسیر کسب سهمیه المپیک چه اتفاقاتی رخ می‌دهد. منتظر هستم ببینم در قدم آخر چه اتفاقی رخ می‌دهد.

انتهای پیاممنبع: ایسنا
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری
اخبار خوزستان
اخبار ایران و جهان