کد خبر: 308962
تاریخ انتشار: دوشنبه ۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۵ - ۱۷:۲۳

امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان

ورزش > لیگ برتر – استقلالی ها با توجه به باخت مقابل تراکتورسازی، تقریبا شانس قهرمانی در لیگ برتر را از دست داده اند.

به گزارش عصر اهواز؛ سیروس دین محمدی مربی استقلال درباره بازی روز گذشته مقابل تراکتورسازی گفت: بازی خوبی بود و ما بازی را خوب شروع کردیم و در ۲۰ دقیقه اول بازی هم کامل توپ و میدان را در اختیار داشتیم و دیدید که به گل هم رسیدیم. اما یکسری اشتباهات فردی باعث شد تا گل بخوریم.
دین محمدی در ادامه گفت: ما گل های بدی دریافت کردیم. اگر از فاصله ۳۰ متری شوت گل می خوردیم آن قدری ناراحت نمی شدیم تا اینکه روی یکسری اشتباهات فردی گل دریافت کردیم.
مربی استقلال درباره اینکه جام در دستان استقلال بود اما نتوانستند آن را حفظ کنند گفت: ما در این فصل نسل تیم را تغییر دادیم. ما پای یک سری جوان ایستادیم و تا هفته آخر هم جزو مدعیان لیگ هستیم. ما بازیکنانی را به ترکیب اصلی اضافه کردیم که برای اولین بار در ورزشگاه آزادی بازی می کردند. میلاد شعبانی، نورافکن، و محسن کریمی و فرشید اسماعیلی را از آکادمی استقلال وارد تیم بزرگسالان کردیم و دیدید که این جوانگرایی جواب داد و شما مطمئن باشید تا دوسال آینده این بازیکنان حرفی برای گفتن در فوتبال ایران خواهند داشت.
او همچنین درباره تاثیر مصدومیت روزبه چشمی در نتایج استقلال گفت: روزبه وزنه تیم ما بود. او در میانه زمین بسیار خوب و حساب شده بازی می کرد و توانسته بود حریف را در مرکز زمین نگه دارد. اما متاسفانه مصدومیت او ضربه بدی به استقلال وارد کرد.
۴۳ ۴۳منبع: خبرآنلاین
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری
اخبار خوزستان
اخبار ایران و جهان