یادداشت/ بار دیگرحزب‌الله سعدالله زارعی

یادداشت/ بار دیگرحزب‌الله

اجماع نسبی داخلی لبنان بر سر انتخاب «میشل عون» به عنوان رئیس‌جمهور که روز گذشته با 83 رأی پارلمان صورت گرفت، علامت مهمی از تغییر معادلات در لبنان است.
روابط عمومی ها از لحاظ حقوقی چه جایگاهی دارند؟ بررسی ضرورت تاسیس سازمان نظام روابط عمومی و ارتباطات احمد عامری . کارشناس روابط عمومی

روابط عمومی ها از لحاظ حقوقی چه جایگاهی دارند؟ بررسی ضرورت تاسیس سازمان نظام روابط عمومی و ارتباطات

عصر اهواز - با توجه به گسترش رسانه ها و شکل گیری رسانه های نو و همچنین گسترش وظایف روابط عمومی ها، کمتر مدیری را خواهیم یافت که از اهمیت نقش روابط عمومی در سازمان آگاه نباشد؛ تاثیرگذاری روابط عمومی در رشد و توسعه سازمان امری مهم است.

کانال تلگرام عصر اهواز

کد خبر: 308954
تاریخ انتشار: دوشنبه ۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۵ - ۱۶:۲۳

امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان

مدیر تیم ملی فوتبال ایران می‌گوید سرمربی تیم ملی و رییس فدراسیون اختلاف نظری با هم ندارند.

به گزارش ایسنا، افشین پیروانی پس از پایان جلسه با ریاست جدید فدراسیون فوتبال اظهار کرد: امروز صحبت‌های خوبی را در جلسه مطرح کردیم. زیرا نیاز به فراهم شدن شرایط لازم برای تیم ملی داریم. ما هنوز نمی‌دانیم که بازی‌های دوستانه تیم ملی با چه تیم‌هایی است و یا کی و کجا باید اردو برگزار کنیم. امروز جلسه خوبی با آقای تاج برگزار کردیم و قرار است پس فردا هم جلسه دیگری مجددا برگزار شود.

او درباره اینکه آیا کی‌روش می‌ماند یا می‌رود گفت: صحبت درباره کی‌روش مربوط به خودش است و خودش هم باید در این باره اظهار نظر کند اما امیدوارم در جلسه پس فردا تصمیم‌های خوبی که به نفع تیم ملی فوتبال ایران است گرفته شود.

وی افزود: تیم ملی نه برای آقای تاج و نه برای کی‌روش است. تیم ملی برای مردم ایران است بنابراین هر کسی که می‌تواند کمک کند شرعا و اخلاقا وظیفه دارد که به تیم ملی کمک کند. ۴۸ ساعت آینده همه چیز مشخص می‌شود. امیدواریم که در آن جلسه تصمیم‌های خوبی به سود فوتبال ایران اتخاذ شود.

مدیر تیم ملی فوتبال ایران درباره اردوهای تیم ملی هم گفت: همان طور که گفتم من که مدیر تیم ملی هستم نمی‌دانم اردوی تیم ملی قرار است کی و کجا برگزار شود و یا چه زمانی قرار است بازیکنان را فرا بخوانیم. همه این مسائل در آینده مشخص خواهدشد.

پیروانی درباره رونمایی از پیراهن تیم ملی هم گفت: من پیراهن تیم ملی را ندیدم که بخواهم درباره آن نظر بدهم. کسانی که صاحب نظر هستند باید نظر بدهند و از آن دفاع کنند. اینکه ما به جلسه رونمایی نرفتیم به خاطر این بود که شناختی از مراسم نداشتیم. البته ما فعلا ۲ بر یک جلو هستیم زیرا یک بار به جلسه اینفانتینو دعوت نکردند و یک بار هم به مراسم ایفمارک دعوت نشدیم. حالا هم به یک مراسم دعوت کردند که ما نرفتیم.

او در پایان خاطرنشان کرد: هیچ گونه اختلاف نظری میان رییس فدراسیون فوتبال و سرمربی تیم ملی وجود ندارد. امروز صحبت‌های خوبی میان آن‌ها مطرح شد.

انتهای پیاممنبع: ایسنا
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری

کانال تلگرام عصر اهواز

اخبار خوزستان