یادداشت/ بار دیگرحزب‌الله سعدالله زارعی

یادداشت/ بار دیگرحزب‌الله

اجماع نسبی داخلی لبنان بر سر انتخاب «میشل عون» به عنوان رئیس‌جمهور که روز گذشته با 83 رأی پارلمان صورت گرفت، علامت مهمی از تغییر معادلات در لبنان است.
روابط عمومی ها از لحاظ حقوقی چه جایگاهی دارند؟ بررسی ضرورت تاسیس سازمان نظام روابط عمومی و ارتباطات احمد عامری . کارشناس روابط عمومی

روابط عمومی ها از لحاظ حقوقی چه جایگاهی دارند؟ بررسی ضرورت تاسیس سازمان نظام روابط عمومی و ارتباطات

عصر اهواز - با توجه به گسترش رسانه ها و شکل گیری رسانه های نو و همچنین گسترش وظایف روابط عمومی ها، کمتر مدیری را خواهیم یافت که از اهمیت نقش روابط عمومی در سازمان آگاه نباشد؛ تاثیرگذاری روابط عمومی در رشد و توسعه سازمان امری مهم است.

کانال تلگرام عصر اهواز

کد خبر: 308881
تاریخ انتشار: دوشنبه ۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۵ - ۱۲:۱۸

امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان

ورزش > لیگ برتر – حالا که استقلال تقریبا قهرمانی در لیگ برتر را از دست داده، حرف از کنار گذاشته شدن مظلومی زده می شود.

به گزارش عصر اهواز؛ یکی از اعضای هیات مدیره استقلال امروز اعلام کرد که طرح برکناری مظلومی را به هیات مدیره پیشنهاد می دهد. با توجه به باخت مظلومی در دربی و از دست دادن احتمالی قهرمانی در لیگ برتر، اصلا بعید نیست که اولین خبر باشگاه استقلال پس از پایان لیگ و جام حذفی، قطع همکاری با مظلومی باشد.
در این میان چند گزینه هم به عنوان گزینه های پیشنهادی برای جانشینی مظلومی مطرح شده اند. یکی از این گزینه ها صمد مرفاوی است. او در گفت و گو با تسنیم، شایعه مذاکره با استقلال را رد کرد و گفت: «در فوتبال همیشه از این شایعات و خبرها در رسانه‌ها وجود دارد و فقط مربوط به الان نمی‌شود. در حال حاضر که با شما صحبت می‌کنم استقلال هیچ مذاکره‌ای با من نداشته است و نسبت به این موضوع بی‌خبر هستم، به‌همین دلیل نمی‌توانم حرف خاصی بزنم.»
۴۳ ۴۳منبع: خبرآنلاین
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری

کانال تلگرام عصر اهواز

اخبار خوزستان