کد خبر: 308852
تاریخ انتشار: دوشنبه ۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۵ - ۰۸:۰۸

امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان

به گزارش مهر، مجید موحدیان ظهر امروز در جلسه شورای آموزش و پرورش شهرستان با اشاره به کسب رتبه چهار از لحاظ مشارکت مردم در سال تحصیلی ۹۵- ۹۴ اظهار کرد: مشارکت مردم در امر مدرسه سازی در سال گذشته افزایش ۲۰۰ درصدی داشته است و شهرستان باوی از بابت جذب اعتبارات در بین ۴۰ منطقه آموزشی استان خوزستان توانسته رکورد خوبی ثبت کند.

وی افزود: بر اساس تجزیه و تحلیل امتحانات نوبت اول در استان، رتبه آموزشی آموزش و پرورش باوی در دوره متوسطه اول از رتبه ۱۶ به چهار ارتقا یافته و در امتحانات نهایی سوم نظری نیز چهار رتبه ارتقا داشته است.همچنین، در کنکور موفق به کسب رتبه هشت شده ایم.

مدیر آموزش و پرورش باوی از امتیازات قائل شده برای پذیرفته شدگان در کنکور سراسری و دانشگاه های دولتی خبر داد و گفت: برای تشویق دانش آموزان قرار شده که به هر دانش آموزشی که رتبه کمتر از ۱۰۰ کسب کند، ۱۰ میلیون تومان کمک هزینه تعلق گیرد و به آنهایی که رتبه سه رقمی کسب کنند، پنج میلیون تومان اهدا شود.

موحدیان تاکید کرد: بحث کیفیت تحصیلی تنها مسئله اداره آموزش و پرورش نیست و همه شهرستان باید برای بهبود شرایط تحصیلی و به ویژه آماده کردن دانش آموزان سال آخر برای کنکور همکاری کنند.

وی در پایان افزود: همایش های متعددی برای دانش آموزان برگزار شده و همکاران خیر آموزشی نیز وقت خود را در اختیار دانش آموزان مدارس شهری و روستایی قرار داده اند اما علی رغم همه اینها بهتر است استاتید مجرب بیشتری برای تدریس به منطقه دعوت کنیم.منبع: مهر
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری
اخبار خوزستان