یادداشت/ بار دیگرحزب‌الله سعدالله زارعی

یادداشت/ بار دیگرحزب‌الله

اجماع نسبی داخلی لبنان بر سر انتخاب «میشل عون» به عنوان رئیس‌جمهور که روز گذشته با 83 رأی پارلمان صورت گرفت، علامت مهمی از تغییر معادلات در لبنان است.
روابط عمومی ها از لحاظ حقوقی چه جایگاهی دارند؟ بررسی ضرورت تاسیس سازمان نظام روابط عمومی و ارتباطات احمد عامری . کارشناس روابط عمومی

روابط عمومی ها از لحاظ حقوقی چه جایگاهی دارند؟ بررسی ضرورت تاسیس سازمان نظام روابط عمومی و ارتباطات

عصر اهواز - با توجه به گسترش رسانه ها و شکل گیری رسانه های نو و همچنین گسترش وظایف روابط عمومی ها، کمتر مدیری را خواهیم یافت که از اهمیت نقش روابط عمومی در سازمان آگاه نباشد؛ تاثیرگذاری روابط عمومی در رشد و توسعه سازمان امری مهم است.

کانال تلگرام عصر اهواز

کد خبر: 308777
تاریخ انتشار: دوشنبه ۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۵ - ۰۳:۴۱

امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان

سرمربی تیم جودو نابینایان و کم‌بینایان وضعیت تیم ‌ملی را برای شرکت در بازی‌های پارالمپیک ریو بسیار خوب ارزیابی کرد و گفت: اگر فدراسیون و کمیته ملی پارالمپیک به تعهدات خود عمل کنند و اردوهای برون مرزی که برای آمادگی نفرات اعزامی به ریو پیش‌بینی کردیم برگزار شود، قطعاً امید مدال در دو وزن ۸۱ کیلوگرم و ۱۰۰ کیلوگرم داریم.

خسرو گلکار در گفت‌وگو با سرویس اخبار ورزشی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، در ارزیابی از وضعیت سه جودوکار اعزامی به بازی‌های پارالمپیک ریو، اظها‌ر کرد: با توجه به این که در بازی‌های پاراآسیایی اینچئون و مسابقات جهانی کره جنوبی در سال ۲۰۱۵ موفق به کسب سه سهمیه در وزن ۸۱ کیلوگرم توسط امیر جعفری، ۱۰۰ کیلوگرم حامد علیزاده و حمزه ندری در ۱۰۰ + کیلوگرم شدیم، امید زیادی داشتیم که با اعزام سه تورنمنت دیگر در برزیل، مجارستان و آمریکا حداقل سه سهمیه دیگر نیز کسب کنیم که متاسفانه به دلیل عدم همکاری فدراسیون نابینایان و کم بینایان برای این سه اعزام سهمیه‌های خود را به راحتی از دست دادیم.

وی افزود: از دست دادن این سه تورنمنت سبب شد تا رنکینگ جودوکاران به شدت افت پیدا کند و از رده اول تا سوم جهان به جایگاه نهم و حتی هفدهم برسد و این شرایط خوبی را برای جودوکاران کشورمان در پارالمپیک ریو رقم نمی‌زند.

سرمربی تیم جودو نابینایان و کم بینایان با اشاره به این که با چنین شرایطی چقدر امید به کسب مدال در پارالمپیک ریو دارید، خاطر‌ نشان کرد: کسب مدال در پارالمپیک دور از دسترس نیست، اگر کمیته‌ ملی پارالمپیک ۱۶ مرحله اردوی داخلی و برون مرزی که پیش‌بینی کردیم را واقعاً بدون وقفه برگزار کند و به دو تورنمنت برون مرزی که در نظر گرفتیم، برویم مطمئنا موفقیت امکان پذیر است.

وی ا‌دا‌مه‌ داد: اگر تمرینات مرتب برگزار شد و مشکلی برای برپایی اردوهای تدارکاتی نداشته باشیم و برنامه‌های آماده سازی تیم آن طور که تا ریو پیش‌بینی کردیم، پیش برود، قطعاً امیر جعفری و حامد علیزاده امیدهای شانس مدال در بازی‌های پارالمپیک ریو هستند.

گلکار در پایان همچنین از برپایی دو اردوی مشترک برون مرزی در کشورهای انگلستان و ازبکستان در تیر ماه خبر داد و افزود: با توجه به حضور تیم‌های قدری همچون ازبکستان، روسیه، کوبا، کره جنوبی، آذربایجان، اوکراین و … که از برترین‌های جودو نابینایان و کم بینایان در پارالمپیک ریو هستند، اگر این دو اردوی برون مرزی برای تیم ‌ملی جودو فراهم شود، قطعاً با توجه به شناختی که نسبت به حریفان پارالمپیکی خود پیدا می‌کنیم شرایط راحت‌تری را در ریو خواهیم داشت.

انتها‌ی‌ پیا‌ممنبع: ایسنا
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری

کانال تلگرام عصر اهواز

اخبار خوزستان