کد خبر: 308693
تاریخ انتشار: یکشنبه ۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۵ - ۱۹:۳۲

امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان

سرمربی آرسنال بعد از متوقف کردن منچسترسیتی عنوان کرد، ممکن است دنی ولبک به یورو ۲۰۱۶ نرسد.

به گزارش ایسنا، تیم فوتبال منچسترسیتی برابر آرسنال متوقف شد تا خطر از دست دادن سهمیه لیگ قهرمانان را حس کند و به این ترتریب آرسنال نیز نتوانست از شکست تاتنهام برای کم کردن فاصله خود با این تیم استفاده کند. در این دیدار دنی ولبک در نیمه نخست مصدوم شد و از زمین مسابقه بیرون رفت تا خیلی‌ها نگران حضور او در یورو ۲۰۱۶ باشند.

ونگر که اوایل هفته، تایید کرده بود چمبرلین در یورو حضور نخواهد داشت، درباره وضعیت ولبک نیز گفت: نمی توانم ۱۰۰ درصد بگویم که او در یورو حاضر نخواهد بود. متاسفانه او در این بازی دچار مصدومیت شد و قطعا در بازی آینده که بازی آخر ما در این فصل است به میدان نخواهد رفت. باید ببینیم که تیم پزشکی چه نظری درباره او خواهند داشت.

ونگر در ادامه گفت: ببینید، کار هنوز تمام نشده است. باید ببینیم تا پایان فصل چه اتفاقاتی خواهد افتاد. تاتنهام فصل خوبی داشته است. آنها این اواخر نتوانستند کار را با قدرت تمام کنند ولی در مجموع فصل خوبی داشتند و تیم قدرتمندی هم دارند. ولی هدف ما این است که اگر ممکن بود کار را بالاتر از آنها تمام کنیم. برابر سیتی هم برای برد به میدان آمدیم ولی متاسفانه نتوانستیم به هدفمان برسیم. با این حال از تساوی راضی هستم و به نظرم شایسته این یک امتیاز بودیم.

در روزهای گذشته هواداران آرسنال اعتراضات زیادی به حضور ونگر در این تیم داشتند و خواهان تغییر در این تیم شدند. آرسنالی‌ها که امسال امیدوار بودند از افت چلسی، سیتی و منچستر و لیورپول استفاده کرده، به قهرمانی برسند به رده‌ای بهتر از سومی دست نیافتند و همین باعث ناراحتی هواداران آرسنال شده است. در حالی که بعید به نظر می‌رسد ونگر برای فصل بعد در آرسنال نباشد ولی زمزمه های تغییر در تیم قرمزپوش شهر لندن بیش از گذشته به گوش می رسد.

انتهای پیاممنبع: ایسنا
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری