یادداشت/ بار دیگرحزب‌الله سعدالله زارعی

یادداشت/ بار دیگرحزب‌الله

اجماع نسبی داخلی لبنان بر سر انتخاب «میشل عون» به عنوان رئیس‌جمهور که روز گذشته با 83 رأی پارلمان صورت گرفت، علامت مهمی از تغییر معادلات در لبنان است.
روابط عمومی ها از لحاظ حقوقی چه جایگاهی دارند؟ بررسی ضرورت تاسیس سازمان نظام روابط عمومی و ارتباطات احمد عامری . کارشناس روابط عمومی

روابط عمومی ها از لحاظ حقوقی چه جایگاهی دارند؟ بررسی ضرورت تاسیس سازمان نظام روابط عمومی و ارتباطات

عصر اهواز - با توجه به گسترش رسانه ها و شکل گیری رسانه های نو و همچنین گسترش وظایف روابط عمومی ها، کمتر مدیری را خواهیم یافت که از اهمیت نقش روابط عمومی در سازمان آگاه نباشد؛ تاثیرگذاری روابط عمومی در رشد و توسعه سازمان امری مهم است.

کانال تلگرام عصر اهواز

کد خبر: 308684
تاریخ انتشار: یکشنبه ۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۵ - ۱۸:۳۱

امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان

سرمربی تیم فوتبال رئال مادرید بر این باور است که ممکن است هر اتفاقی در بازی پایانی لالیگا بیفتد.

به گزارش ایسنا و به نقل از آس، رئال مادرید یکشنبه در هفته سی و هفتم لالیگا سه بر دو والنسیا را در سانتیاگو برنابئو شکست داد و به رتبه دوم صعود کرد.

زین‌الدین زیدان پس از این پیروزی گفت: ما باید در آخرین هفته سه امتیاز ممکن را کسب کنیم. سپس باید گرانادا بازی خود را ارائه دهد. برای پیروزی با تمام وجود تلاش خواهیم کرد. اکنون در جایگاه دوم قرار داریم. یک بازی مانده است و ممکن است هر اتفاقی بیفتد. فوتبال قابل پیش بینی نیست. باید به این موضوع دقت کنیم و تا پایان بجنگیم. ابتدا باید ما ببریم که آن آسان نخواهد بود. در زمان بازیگری‌ام چنین شرایطی را تجربه نکردم.

سرمربی رئال مادرید درباره بازی آینده تیمش برابر دپورتیوو لاکرونیا اظهار کرد: تغییراتی در ترکیب خواهد بود اما تنها به دپورتیوو فکر می‌کنیم. پس از آن ۱۵ روز فرصت آماده سازی برای فینال لیگ قهرمانان داریم.

او در مورد کریم بنزما گفت: برایش آسان نبود چون مدت زمانی در وضعیت جسمانی بدی قرار داشت. یک بازی از لیگ باقی مانده است و یک دیدار در لیگ قهرمانان. بنزما به مرور بهتر می‌شود. اکنون مشکل جسمانی ندارد.

سرمربی فرانسوی رئال درباره نتیجه بازی با والنسیا نیز گفت: از هر دو موضوع خوشحالم. پیروز شدیم و در نیمه اول برتر ظاهر شدیم اما سپس دچار مشکلاتی شدیم که آن طبیعی است.

زیدان در پایان درباره کریستیانو رونالدو و کسب کفش طلا نیز گفت: او را می شناسم، برای هر چیزی تا پایان خواهد جنگید. او دوست دارد همیشه گلزنی کند. باید ببینیم هفته بعد چه اتفاقاتی خواهد افتاد.

انتهای پیاممنبع: ایسنا
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری

کانال تلگرام عصر اهواز

اخبار خوزستان