کد خبر: 308589
تاریخ انتشار: یکشنبه ۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۵ - ۱۱:۲۴

امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان

اردوی آماده سازی تیم ملی فوتبال دختران نوجوانان در گلستان امروز یکشنبه ۱۹ اردیبهشت در حالی به پایان رسید که شادی مهینی از احتمال برگزاری بازی دوستانه با چهار تیم خبر داد.

شادی مهینی سرمربی تیم ملی فوتبال نوجوانان در گفت و گو با سرویس اخبار ورزشی ایسنا، با بیان اینکه شرایط اردو خوب بود، افزود: دو بازی دوستانه با دو تیم استان گلستان برگزار کردیم و به روند آماده‌سازی که مد نظر داشتیم در روز پایانی اردو رسیدیم. به دلیل امتحانات بازیکنان یک وقفه یک ماهه خواهیم داشت و ادامه اردو از ۲۲ خرداد جاری برگزار می شود، در این مدت به ملی پوشان برنامه تمرینی خواهیم داد و تاکید بر این است با اجرای برنامه تمرینی به لحاظ تمرینات هوازی و استقامتی آماده باشند.

مهینی در خصوص برنامه های آینده تیم ملی بیان داشت: شش اردوی دیگر در برنامه داریم. تیم برای رسیدن به قابلیت و رسیدن نقطه اطمینان به مسابقات نیاز دارد تا نقاط قوت و ضعف مشخص شود.

او در خصوص بازی‌های دوستانه تیم ملی تصریح کرد: منتظره قرعه‌کشی رقابت‌های مقدماتی هستیم تا تیم‌های هم گروه مشخص شوند ولی با توجه به اینکه در مرکز و جنوب قرار داریم تیم‌هایی مانند هند، بنگلادش، اردن و امارات به احتمال زیاد در گروه قرار دارند و درخواست بازی‌های دوستانه با تایلند، ازبکستان، هند و اردن را داده‌ایم.

به گزارش ایسنا، تمرینات تیم ملی دختران نوجوان زیر نظر شادی مهینی در گلستان برگزار شد که بازیکنان از ۱۲ اردیبهشت ماه به مدت ۷ روز تمرینات خود را برای حضور در رقابت‌های مقدماتی قهرمانی آسیا برگزار کردند. رقابت‌های مقدماتی آسیا پنجم شهریور ۱۳۹۵ برگزار می شود. قرعه کشی و کشور میزبان رقابت ها ۳۰ اردیبهشت جاری مشخص خواهد شد.

انتهای پیاممنبع: ایسنا
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری
اخبار خوزستان
اخبار ایران و جهان