کد خبر: 308580
تاریخ انتشار: یکشنبه ۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۵ - ۱۱:۲۰

امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان

به گزارش مهر، علی اصغر فانی وزیر آموزش و پرورش ظهر یکشنبه در حاشیه حضور خود در اردوگاه شهید منتظری شهرستان شهریار اظهار داشت:یکی از جدی ترین مشکلات شهرستان های استان تهران به مهاجرپذیری معطوف می شود اما علیرغم کاستی هایی که در این خطه وجود دارد با همت و تلاش متولیان و مسئولان  در حوزه آموزشی، گام های مثبت و سازنده ای در این خصوص برداشته شده است.

وی با اظهار گلایه از انبوه سازان، عنوان کرد:تأمین فضای آموزشی متناسب با نیازهای آموزشی و پرورشی هر منطقه از ضروریاتی است که باید توجهی جدی نسبت به آن لحاظ شود.

فانی گفت:وزارت آموزش و پرورش از طریق سازمان نوسازی با همکاری وزارت راه و شهرسازی، نهایت تلاش خود را به کار گرفته تا محدودیت های موجود در عرصه فضای آموزشی در پروژه های مسکن مهر را مرتفع کند.

از نکات قابل تأمل این مراسم که به مناسبت بازسازی و بهره برداری بخشی از اردوگاه شهید منتظری برگزار شد، به حضور کمرنگ خبرنگاران باز می گردد.

 متولی برگزاری مراسم اداره کل آموزش و پرورش استان تهران بود

سهیلی مدیر روابط عمومی آموزش و پرورش شهریار در گفت و گویی با مهر در خصوص علت عدم اطلاع رسانی کافی و دقیق به اصحاب رسانه غرب استان تهران برای پوشش این مراسم عنوان کرد:متولی این مراسم اداره کل آموزش و پرورش استان تهران بوده و ما و مدیران آموزشی شهریار نیز به عنوان میهمان در این مراسم حضور پیدا کردیم.

مسئولان آموزش و پرورش غرب استان تهران موظف به اطلاع رسانی هستند

اصغر خلیلی مدیر روابط عمومی آموزش و پرورش اداره کل شهرستان های استان تهران نیز در گفت و گویی کوتاه با مهر در خصوص اطلاع رسانی  به اصحاب رسانه برای پوشش خبری این مراسم ضمن تأیید حضور بسیار کمرنگ و ضعیف خبرنگاران در این مراسم عنوان کرد:مسئولان ذیربط آموزش و پرورش غرب استان تهران موظف به اطلاع رسانی در این خصوص هستند.

انتظار می رود مسئولان  استانی و شهرستانی با دقت نظر و اعمال حساسیت های هر چه بیشتری در انعکاس اخبار چنین مراسمی، تعامل رسانه ای حداکثری را با خبرنگاران مدنظر قرار دهند.

بطور یقین حضور عالی ترین مقام یکی از مهمترین و اساسی ترین وزارتخانه های کشور آنقدر حائز اهمیت به شمار می رود که با لحاظ کردن هماهنگی مطلوب و مدیریت هوشمندانه تری از بروز چنین ضعف ها و پاسکاری مسئولیت های تعریف شده مجموعه روابط عمومی از اداره آموزش و پرورش شهریار به اداره کل و بالعکس پیشگیری شود.منبع: مهر
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری
اخبار ایران و جهان