کد خبر: 308575
تاریخ انتشار: یکشنبه ۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۵ - ۱۰:۲۳

امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان

معاون حقوقی، پارلمانی و امور استان های وزارت ورزش و جوانان همسویی فدراسیون‌ها و ادارات کل استانی در خصوص نحوه مدیریت هیات‌های ورزشی را مورد تاکید قرار داد و گفت: هر چه این هماهنگی بیشتر باشد، هیات‌های ما همراه‌تر خواهند بود.

به گزارش ایسنا و به نقل از پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان، امیررضا خادم صبح امروز در گردهمایی مشترک روسای فدراسیون های ورزشی و مدیران کل ورزش و جوانان استان‌ها که در هتل المپیک برگزار شد، ابراز امیدواری کرد تا دستاوردهای این جلسه برکات خوبی برای ورزش کشور به همراه داشته باشد.

معاون حقوقی، پارلمانی و امور استان‌های وزارت ورزش و جوانان همسویی فدراسیون‌ها و ادارات کل استانی در خصوص نحوه مدیریت‌ هیات‌های ورزشی را مورد تاکید قرار داد و گفت: هیات‌ها محل تلاقی ادارات کل و فدراسیون‌ها هستند و هر چه هماهنگی بین آن ها بیشتر باشد، هیات‌های ما همراه تر خواهند بود.

خادم در ادامه موضوع دریافت شناسه ملی را مورد توجه قرار داد و گفت: در تلاشیم تا هر چه سریع تر برای فدراسیون‌ها و هیات‌ها ثبت داشته باشیم.

وی ادامه داد: تا کنون ۴۰ درصد فدراسیون‌های ما دارای شناسه ملی شده اند که امیدوارم برای ثبت کلیه هیات ها و فدراسیون ها همکاری صورت گیرد تا این حوزه ها با شناسه ملی پاسخگوی عملکرد مالی خود باشند.

انتهای پیاممنبع: ایسنا
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری
اخبار ایران و جهان