کد خبر: 308522
تاریخ انتشار: یکشنبه ۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۵ - ۰۷:۲۰

امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان

با حذف محجوب و مرادی از ر‌قا‌بت‌های گرند اسلم باکو، تیم جودوی ایران به کار خود در این ر‌قا‌بت‌ها بدون کسب امتیاز پایان داد.

به گزارش سرویس اخبار ورزشی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، در ادامه ر‌قا‌بت‌های جودوی گرند اسلم باکو، جواد محجوب نماینده وزن ۱۰۰ – کیلوگرم ایران در گروه C این ر‌قا‌بت‌ها در دور نخست مقابل دیوک دیدیر از استرالیا با ضربه فنی به برتری رسید.

محجوب در این مبارزه حریف خود را در مدت زمان ۵۲ ثانیه ایپون کرد.

اما در دور دوم مقابل بکا گنیاشویلی از گرجستان در مدت زمان چهار دقیقه و ۴۹ ثانیه ضربه فنی شد و از گردونه ر‌قا‌بت‌ها کنار رفت.

همچنین سعید مرادی دیگر نماینده ایران در این ر‌قا‌بت‌ها در وزن ۹۰ – کیلوگرم در اولین مصاف خود مقابل حاتم عبدالآخر از مصر در مدت زمان سه دقیقه و ۴۲ ثانیه ضربه فنی شد و او نیز از دور ر‌قا‌بت‌ها کنار رفت.

در نخستین روز از این ر‌قا‌بت‌ها علیرضا خجسته در وزن ۶۶ – کیلوگرم نیز با شکست برابر رقیب استرالیایی از دور این ر‌قا‌بت‌ها حذف شد تا با این شکست تیم ‌ملی جودوی ایران شانس کسب چهارمین سهمیه المپیک را از دست بدهد.

همچنین سعید ملایی نیز پیش از این در وزن ۸۱ – کیلوگرم در نخستین مبارزه خود مقابل نمازاف از کشور آذربایجان در لحظات پایانی ضربه فنی شد و از دور ر‌قا‌بت‌ها کنار رفت.

این ر‌قا‌بت‌ها در امتیاز جودوکار در رنکینگ جهانی به منظور کسب سهمیه المپیک اثر گذار بود که ۴۴۸ جودوکار از ۷۶ کشور جهان در آذربایجان در این مسابقات شرکت داشتند و تیم ملی جودوی ایران نیز با حذف چهار جودوکار خود در این ر‌قا‌بت‌ها بدون کسب امتیاز به کار خود پایان داد.

انتها‌ی‌ پیا‌ممنبع: ایسنا
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری
اخبار خوزستان