کد خبر: 308495
تاریخ انتشار: یکشنبه ۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۵ - ۰۶:۱۷

عصر اهواز - رهبر معظم انقلاب فرمودند: در اقتصاد مقاومتی، امنیت یکی از پایه‌های اقدام و عمل است.
امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان
عصر اهواز : فرماندهان، معاونان و مسئولان نیروی انتظامی، صبح امروز (یکشنبه) با حضرت آیت‌الله خامنه‌ای فرمانده کل قوا دیدار کردند.
ایشان در این دیدار فرمودند: اهمیت امنیت در درجه‌ی اول است، اگر در جامعه‌ای فقر نباشد اما امنیت هم نباشد زندگی تلخ می‌شود، اگر امنیت نباشد کارهای لازم در کشور، درس، کاسبی، دیپلماسی و اداره‌ی کشور هم انجام نمی‌شود، در اقتصاد مقاومتی، امنیت یکی از پایه‌های اقدام و عمل است.
رهبر انقلاب تصریح کردند: نیروی انتظامی در چند ماه اخیر چند کار مهم را انجام داد: امنیت مراسم دهه‌ی فجر، امنیت انتخابات و عید نوروز؛ در تصادفات جاده‌ای آمار کاهش پیدا کرده لکن این هنوز یک نقطه‌ضعفی برای ما و کشور ما است. آمار تلفات جاده‌ای بالا است و باید بیش از اینها امنیت را برقرار کنیم.
ایشان افزودند: مسئله‌ی امنیت اخلاقی مهم است؛ به محیط جامعه باید توجه کرد،بعضی قمه می‌کشند اما بعضی هنجارشکنی می‌کنند و گناه را رواج می‌دهند؛ این اگر اهمیتش بیشتر نباشد کمتر نیست؛ باید به خرید و فروش مواد مخدر، مسئله‌ی معتادان، شرارت و هنجارشکنی توجه شود، اگر به شکل عقلانی به این نتیجه رسیدید که کاری باید انجام بگیرد، دیگر به مخالفت‌ها کاری نداشته باشید.


منبع: عصر اهواز
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری
اخبار خوزستان