یادداشت/ بار دیگرحزب‌الله سعدالله زارعی

یادداشت/ بار دیگرحزب‌الله

اجماع نسبی داخلی لبنان بر سر انتخاب «میشل عون» به عنوان رئیس‌جمهور که روز گذشته با 83 رأی پارلمان صورت گرفت، علامت مهمی از تغییر معادلات در لبنان است.
روابط عمومی ها از لحاظ حقوقی چه جایگاهی دارند؟ بررسی ضرورت تاسیس سازمان نظام روابط عمومی و ارتباطات احمد عامری . کارشناس روابط عمومی

روابط عمومی ها از لحاظ حقوقی چه جایگاهی دارند؟ بررسی ضرورت تاسیس سازمان نظام روابط عمومی و ارتباطات

عصر اهواز - با توجه به گسترش رسانه ها و شکل گیری رسانه های نو و همچنین گسترش وظایف روابط عمومی ها، کمتر مدیری را خواهیم یافت که از اهمیت نقش روابط عمومی در سازمان آگاه نباشد؛ تاثیرگذاری روابط عمومی در رشد و توسعه سازمان امری مهم است.

کانال تلگرام عصر اهواز

کد خبر: 308446
تاریخ انتشار: یکشنبه ۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۵ - ۰۳:۱۶

امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان

مربی تیم ملی تکواندو با تشکر از وزارت ورزش برای پرداخت پاداش ها صندوق اعتباری حمایت را خانه قهرمانان و پیشکسوتان دانست.

به گزارش ایسنا،‌ مهدی بی باک مربی تیم ملی تکواندو که برای دریافت سکه های خود به دفتر صندوق اعتباری حمایت از قهرمانان و پیشکسوتان ورزش مراجعه کرده بود در این باره گفت: همیشه طبق دستورالعمل وزارت ورزش پاداش زحمات قهرمانان را پرداخت می کنند. در توزیع پاداش ها مقداری تأخیر افتاد. به هرحال جدا از پاداش معنوی پاداش مادی هم اهمیت دارد و هرچه زودترپرداخت شود تأثیر بیشتری خواهد داشت. ولی جای تشکر از وزارت ورزش و جوانان وجود دارد که هم سال گذشته پاداش های قبل را پرداخت کرد و هم امسال این کار را انجام داد.

بی باک اضافه کرد: البته انگیزه معنوی بالاترین انگیزه‌ای است که یک ورزشکار می تواند داشته باشد ولی در کنار آن انگیزه های مالی و پاداش ها هم به نوعی برای بالا بردن انگیزه بازوان کمک کننده هستند. هیچ اجر و زحمتی بدون پاداش خوب نیست بالاخره ورزشکاران در آینده می خواهند ازدواج کنند یا قبلا تشکیل خانواده داده اند و باید حمایت شوند.

این مربی تکواندو درباره تغییر در شکل ظاهر دفتر صندوق نیز گفت: صندوق با این تغییرات خیلی خوب شده است. قهرمانان دنیا و المپیک وارد خانه خودشان می شوند و این فضا در خور این عزیزان است. از مسئولان صندوق تشکر می کنیم. بالاخره هرچقدر شخصیت قهرمانان بالا برده شود به خودمان و کشورمان لطف کرده ایم. به نوعی شایسته سالاری نشان داده می شود. اگر جوانی بخواهد وارد دنیای ورزش حرفه ای و قهرمانی بشود متوجه می شود که قرار است به جایگاه خوبی برسد و قرار نیست پیشکسوتی بشود که نیازمند باشد.صندوق بسیار خوب عمل کرده است.

بی باک درمورد تکواندو ایران در المپیک نیز اظهار داشت: هیچ مدالی را نگذاشته اند که ما برداریم بیاوریم اما هیچ حریفی هم از خارج کره زمین نمی آید همه ورزشکاران در مسابقات آسیایی، جهانی و کسب سهمیه بوده اند و بچه های ما با آن ها رقابت کرده اند.

وی خاطرنشان کرد: شرایط روحی و روانی در عملکرد تکواندوکاران می تواند تأثیر بگذارد. درست است ما باید از تکواندو توقع داشته باشیم ولی توقع به نوعی نباشد که باعث بالا رفتن استرس و اضطراب در ورزشکاران شود. توقعات باید هدفمند و نوعی باشد که انگیختگی آن ها نه بالا باشد نه پایین. ما سعی کرده‌ایم بچه ها را از لحاظ روحی و روانی به بهترین درجه آمادگی خودشان برسانیم ولی روز بازی عواملی مثل مصدومیت یا شرایط روحی دست ما نیست. تکواندوکاران الان در ۶۰ تا ۷۰ درصد آمادگی هستند امیدواریم در روز مسابقه به صددرصد برسند.

انتهای پیاممنبع: ایسنا
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری

کانال تلگرام عصر اهواز

اخبار خوزستان