کد خبر: 308437
تاریخ انتشار: یکشنبه ۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۵ - ۰۲:۱۵

امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان

سرمربی لسترسیتی فصل جاری رقابت های لیگ جزیره را عجیب دانست و تاکید کرد به هیچ وجه انتظار چنین قهرمانی را با تیمش نداشت.

به گزارش ایسنا و به نقل از اسکای اسپورتس، لسترسیتی در فصل جاری رقابت های لیگ برتر انگلیس دست به کار بسیار بزرگی زد و موفق شد با وجود تیم های سرشناس، جام قهرمانی را بالای سر ببرد.

شاگردان کلودیو رانیری در هفته سی و هفتم رقابت های لیگ جزیره در حالی از اورتون پذیرایی کردند که هفته قبل عنوان قهرمانی آنها نهایی شده بود. با این حال موفق شدند با نتیجه سه بر یک اورتون را هم از پیش رو بردارند تا ثابت کنند شایسته ترین تیم به بالا بردن جام بودند.

رانیری بعد از پیروزی برابر اورتون گفت: در دوران مربیگری خود همواره اطمینان داشتم که می توانم جام به دست آورم. با این حال باید اعتراف کنم به هیچ وجه انتظار نداشتم با لسترسیتی قهرمان شوم. لیگ جزیره فصل عجیبی را پشت سرگذاشت. تیم های بزرگ یکی پس از دیگری سقوط کردند و همین باعث شد تا اطمینان پیدا کنم لسترسیتی این شانس را دارد تا جام قهرمانی را بالای سر برد.

این مربی ۶۴ ساله ادامه داد: اطمینان داشتم که کادر مدیریتی خوب کلیدترین راه برای موفقیت یک تیم است. لسترسیتی مالک بسیار خوبی دارد و از لحظه پیوستن به این تیم چنین چیزی را به خود درک کردم. هدف من این بود که سبک بازی ایتالیایی را در لستر عملی کنم. سال رویایی را پشت سرگذاشتم. با این حال باید به تلاش ادامه بدهیم و در آینده موفقیت های بیشتری را به دست آوریم.

لسترسیتی در آخرین بازی لیگ، هفته آینده در استمفوردبریج به میدان خواهد رفت. نکته جالب این که رانیری خود زمانی هدایت چلسی را بر عهده داشت اما با بی مهری رومن آبراموویچ، مالک باشگاه مواجه و از تیم کنار گذاشته شد.

انتهای پیاممنبع: ایسنا
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری
اخبار خوزستان
اخبار ایران و جهان