کد خبر: 308404
تاریخ انتشار: شنبه ۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۵ - ۲۳:۱۲

امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان

ورزش > مدیریت ورزش – رییس جدید فدراسیون فوتبال می‌گوید انتظار داشت که مجمع چنین رای به او بدهد.

به گزارش عصر اهواز؛مهدی تاج پس از انتخاب به عنوان رییس فدراسیون فوتبال درباره صحبت‌های آجرلو گفت: شاید این صحبت‌ها را از روی عصبانیت مطرح کرده است. من شخصا ۸ سال است که با این اعضای مجمع و مدیران باشگاه‌ها کار می‌کنم و انتظار داشتم با توجه به فعالیت ۸ ساله‌ام چنین رایی در این مجمع به من بدهند.

او گفت: در مجمع امروز آقای اسلامیان که به نوعی در دولت بودند رای نیاوردند و این نشان می‌دهد که مجمع شناخت خوبی نسبت به من و حساسیت‌هایی که من داشتم، دارد.

او در ادامه صحبت‌هایش راجع به اظهارات مصطفی آجرلو مبنی بر اینکه وزیر ورزش او را یکی از متهمان فساد دانسته بود گفت: این چیزهایی است که عده‌ای آن را می‌گویند. هیچ وقت وزیر اعضای هیات رییسه فدراسیون فوتبال مانند کفاشیان و من را متهم فساد نکرده بود. این حرف‌هایی است که الان زده می‌شود و از رسانه‌ها هم می‌خواهم به این صحبت‌ها نپردازند.

تاج درباره رای بالایش و ارتباطی که با اعضای مجمع داشت گفت: من با توجه به سمتم در طول ۸ سال گذشته به طور مرتب با تمام اعضای مجمع در ارتباط بودم. اگر الان مسئول سازمان لیگ بودم فردا با تمام اعضای مجمع برای برگزاری بازی‌ها صحبت می‌کردم. هر کسی هم که سرپرست سازمان لیگ شود همین ارتباط را با اعضای مجمع خواهد داشت.

رییس جدید فدراسیون فوتبال درباره انتخاب سرپرست جدید سازمان لیگ گفت: با توجه به اینکه به عنوان رییس فدراسیون فوتبال انتخاب شدم از الان دیگر رییس سازمان لیگ نیستم و باید امروز و فردا سرپرست این سازمان مشخص شود. هر کسی انتخاب شود این ارتباط را با اعضای مجمع خواهد داشت.

او در پایان در واکنش به اینکه گفته می‌شود منصور قنبرزاده گزینه احتمالی او برای پست نایب رییسی دوم و ریاست بر سازمان لیگ است گفت: نمی‌خواهم نامی را ببرم اما قنبرزاده هم جزو گزینه‌های من است.

۲۵۶ ۴۱

 منبع: خبرآنلاین
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری
اخبار خوزستان
اخبار ایران و جهان