کد خبر: 308279
تاریخ انتشار: شنبه ۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۵ - ۱۶:۰۳

امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان

ورزش > لیگ برتر – سرمربی گسترش فولاد تبریز گفت: دوست داریم در تعیین قهرمان نقش داشته باشیم.

به گزارش عصر اهواز؛ فراز کمالوند سرمربی گسترش تبریز در نشست خبری پیش از بازی با پرسپولیس گفت: «امیدوارم فردا هر دو تیم بازی خوبی به نمایش بگذارند و هر تیمی مستحق است سه امتیاز را بگیرد. برای ما فرقی نمی کند با پرسپولیس بازی داریم یا ذوب آهن یا راه آهن. همه تیم ها به یک اندازه مهم هستند. ولی چون میزبان هستیم می خواهیم سه امتیاز را بگیریم.»
او درباره اینکه انگیزه پرسپولیسی ها زیاد است گفت: «رسیدن به قهرمانی آرزوی هر تیمی است. ما نمی توانیم قهرمان شویم ولی دوست داریم در تعیین قهرمان لیگ نقش داشته باشیم. دو هفته قبل استقلال خوزستان را متوقف کردیم و حالا همه می خواهیم مقابل پرسپولیس بازی خوبی به نمایش بگذاریم.»

کمالوند ادامه داد: «من خودم را برای انتقادات از جانب استقلالی ها و پرسپولیسی ها آماده کرده ام. اما متاسفم که فوتبال به سمتی می رود که هر چه دلمان می خواهد مطرح کنیم. من آبرویم را با حمایت هواداران به دست آورده ام و مدیون آن ها هستم. هدف ما مشخص است؛ بردن بازی فردا. اگر استقلال هم حریف مان بود همین را می گفتم.»
سرمربی گسترش فولاد گفت: «فوتبال خیلی بد شده. هواداران استقلال و پرسپولیس مدام در اینستاگرام به من فحاشی می کنند. یکی می گوید اگر ببری شرف نداری و یکی می گوید اگر نبری شرف نداری. نمی دانم این چه فوتبالی است. ما در هر صورت بی شرف هستیم. قبلا فضای فوتبال این طوری نبود.»

۴۳ ۴۳

 منبع: خبرآنلاین
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری
اخبار خوزستان
اخبار ایران و جهان