کد خبر: 308268
تاریخ انتشار: شنبه ۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۵ - ۱۵:۰۳

امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان

اولین نشست هیات رئیسه جدید فدر اسیون فوتبال بعدازظهر امروز (شنبه) در فدراسیون فوتبال برگزار شد.

به گزارش ایسنا و به نقل از سایت فدراسیون فوتبال، نخستین جلسه هیات رئیسه فدراسیون فوتبال پس از انتخابات ریاست این فدراسیون با حضور مهدی تاج- علی کفاشیان-دکتر علیرضا اسدی-دکتر الهه عرب عامری، فریدون اصفهانیان، حیدر بهاروند، هدایت ممبینی، کاظم طالقانی و محمود شیعی عصر امروز ۱۸ اردیبهشت ماه برگزار شد و در نهایت موارد زیر موارد تصویب اعضا قرار گرفت.

۱- با توجه به برگزاری منظم و شایسته مجمع فدراسیون فوتبال، اعضای هیات رئیسه از زحمات و حمایت‌های آقای دکتر محمود گودرزی، وزیر ورزش و جوانان تقدیر و تشکر به عمل آورند.

۲- با توجه به تکلیف مجمع فدراسیون به هیات رئیسه مبنی بر انتخاب خزانه دار و با پیشنهاد رئیس فدراسیون، ضمن تشکر و قدردانی از زحمات مطلب ایمانزاده، خزانه دار پیشین فدراسیون، عباس خزایی به عنوان خزانه دار انتخاب شد.

کفاشیان: انتخابات با همدلی و قاطعیت برگزار شد

در ابتدای این نشست علی کفاشیان، ضمن تبریک به اعضای مجمع فدر اسیون، با قاطعیت به اعضای هیات رئیسه را انتخاب کرد، گفت: مهدی تاج با رای قاطع ۵۰ عضو مجمع به عنوان رئیس فدراسیون انتخاب شد که این امر نشان از همدلی و تفاهم خوب اعضای مجمع می‌دهد.

وی ضمن تشکر از اعضای پیشین هیات رئیسه فدراسیون فوتبال گفت: پس از انتخابات جدید، هیچ احساسی از تغییراتی که به وجود آمده ندارم و همانند یک خانواده در حال فعالیت هستیم. همه هدف ما این است که فوتبال را در مسیر مناسبی قرار دهیم و به نظر من آرای تاج، رای به فوتبال است.

نایب رئیس اول فدراسیون فوتبال ادامه داد: همواره طی هشت سال گذشته مهدی تاج با اعتقاد به کار گروهی و با مشورت، فعالیت‌های مربوطه را انجام داده و قطعا در ادامه راه نیز این روند ادامه خواهد داشت. آروزی موفقیت برای فوتبال کشور این هیات رئیسه را دارم.

تاج: تلاش و همدلی میان ارکان فوتبال موفقیت این رشته ورزشی را تضمین کند

مهدی تاج، رئیس فدراسیون فوتبال ضمن تشکر از اعضای هیات رئیسه پیشین فدراسیون گفت: هشت سال در فدراسیون و سازمان لیگ هیات رئیسه داشته‌ایم و همیشه با همفکری و مشورت فعالیت‌های خود را انجام داده‌ایم.

وی در ادامه بیان کرد: با همفکری کارهای خود را انجام داده که در فوتبال به جز این روش هم نمی‌توان کار کرد. مهمترین موضوع این است که رای مجمع با اجماع به دست آمده و هر فردی از اعضای مجمع و فوتبال کشور می توانست در پست های مختلف حضور یابد و در یک فضای سالم به رقابت بپردازد. اما به هر جهت تعداد مشخصی در پست های انتخابی حضور یافتند و تلاش خود را برای حضور در بخش های مختلف هیات رئیسه فدراسیون انجام دادند.

وی در ادامه افزود: تلاش و همدلی و رفاقت میان ارکان فوتبال می‌تواند موفقیت این رشته ورزشی را تضمین کند تا بتوانیم در مسیر خود قرار گرفته و فوتبال کشور را هدایت کنیم. رئیس فدراسیون در پایان گفت: امیدوارم با تلاش این هیات رئیسه و همکاری خوب و نزدیک همه اعضا بتوانیم فوتبال را به سر منزل مقصود برسانیم.

انتهای پیاممنبع: ایسنا
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری
اخبار خوزستان