یادداشت/ بار دیگرحزب‌الله سعدالله زارعی

یادداشت/ بار دیگرحزب‌الله

اجماع نسبی داخلی لبنان بر سر انتخاب «میشل عون» به عنوان رئیس‌جمهور که روز گذشته با 83 رأی پارلمان صورت گرفت، علامت مهمی از تغییر معادلات در لبنان است.
روابط عمومی ها از لحاظ حقوقی چه جایگاهی دارند؟ بررسی ضرورت تاسیس سازمان نظام روابط عمومی و ارتباطات احمد عامری . کارشناس روابط عمومی

روابط عمومی ها از لحاظ حقوقی چه جایگاهی دارند؟ بررسی ضرورت تاسیس سازمان نظام روابط عمومی و ارتباطات

عصر اهواز - با توجه به گسترش رسانه ها و شکل گیری رسانه های نو و همچنین گسترش وظایف روابط عمومی ها، کمتر مدیری را خواهیم یافت که از اهمیت نقش روابط عمومی در سازمان آگاه نباشد؛ تاثیرگذاری روابط عمومی در رشد و توسعه سازمان امری مهم است.

کانال تلگرام عصر اهواز

کد خبر: 308256
تاریخ انتشار: شنبه ۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۵ - ۱۴:۰۲

امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان

رییس فدراسیون والیبال گفت: امیدوارم با حامی مالی جدید بتوانیم مسیر پیشرفت‌مان را سریع‌تر از گذشته طی کنیم و به رویای ۵۲ ساله کسب سهمیه المپیک که تاکنون تحقق نیافته است برسیم.

به گزارش ایسنا، محمدرضا داورزنی در حاشیه مراسم انعقاد تفاهم‌نامه فدراسیون والیبال با بانک دی و همچنین رونمایی از پیراهن تیم ملی گفت: با توجه به روند خوبی که در این سال‌ها والیبال ایران داشته، به دنبال این بودیم که بازار خوبی را پیدا کنیم. در این بین با توجه به سال حساسی که در آن حضور داریم و تقاضاهای مالی که وجود داشت، با بانک دی به توافق رسیدیم تا تمام مسابقه‌های ما را پوشش بدهد. آرزو می‌کنم که با این حامی مالی والیبال ایران مسیر پیشرفت را سریع‌تر طی کند و به رویای ۵۲ ساله که تاکنون تحقق نیافته، برسیم.

داورزنی ادامه داد: بخشی از این منابع مالی را به سخت‌افزار تعلق می‌دهیم و به دنبال ا حداث آکادمی بین‌المللی والیبال هستیم.

او درباره غیبت وزیر ورزش در این مراسم گفت: ما هماهنگی لازم را با وزیر ورزش انجام داده بودیم اما به دلیل جلسه دولت و مجلس، او موفق نشد در این مراسم حضور یابد و به جای او مناف هاشمی در این مراسم شرکت کرد.

رییس فدراسیون والیبال درباره استفاده از برند ایرانی برای پیراهن تیم ملی گفت: تمام تیم‌های ملی ما اعم از تیم ملی بزرگسال و دیگر تیم‌های والیبال ایران از برند داخلی استفاده می‌کنند و ما تلاش می‌کنیم در سال اقتصاد مقاومتی از تولیدات ایرانی حمایت کنیم.

داورزنی درباره انتقاداتی که نسبت به پیراهن تیم ملی فوتبال می‌شود گفت: فوتبال کار خود را می‌کند و ما کار خودمان را. در ۵ سال گذشته پیراهن تیم ملی والیبال همیشه تولید داخل بوده و ما افتخار می‌کنیم که با این برند همکاری می‌کنیم.

او درباره تفاهم‌نامه فدراسیون والیبال با سازمان محیط زیست درخصوص استفاده از نماد روی پیراهن تیم ملی گفت: در سال گذشته ما تفاهم‌نامه‌ای را با سازمان محیط زیست امضا کردیم و تصمیم بر این شد که در زمان لیگ جهانی کنار زمین و حتی با استفاده از کلیدهایی نماد مورد نظر را تبلیغ کنیم و هیچ مشکلی وجود نداشت اما نماد والیبال روی پیراهن تیم ملی به گونه‌ای بود که خیلی نمای خوبی نداشت و ما درخواست تجدید نظر کردیم و البته خانم ابتکار هم بابت این موضوع ناراحت شدند.

داورزنی در پایان درباره انتخاب مهدی تاج به عنوان رییس فدراسیون فوتبال گفت: من به آقای تاج تبریک می‌گویم و برای او آرزوی موفقیت می‌کنم. امیدوارم برنامه‌های او بتواند باعث پیشرفت روزافزون فوتبال شود.

انتهای پیاممنبع: ایسنا
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری

کانال تلگرام عصر اهواز

اخبار خوزستان