کد خبر: 308207
تاریخ انتشار: شنبه ۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۵ - ۱۰:۵۸

امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان

ورزش > فوتبال ملی – ایسنا نوشت: فرانس فوتبال از مارچلو لیپی و کارلوس کروش به عنوان دو گزینه الجزایر برای مربیگری تیم ملی فوتبال این کشور خبر داد.

به نقل از فرانس فوتبال، تیم ملی الجزایر در جام جهانی برزیل توانست به عنوان یکی از تیم‌های شگفتی‌ساز با حضور هلیل هودزیچ سرمربی فعلی ژاپن خود را نشان دهد. این تیم پس از چندین سال توانست به دور دوم رقابت‌ها برسد و در این مرحله نیز نمایش آبرومندانه‌ برابر آلمان داشت و با شکست ۲ بر یک از رقابت‌ها حذف شد.
بعد از این جام الجزایر افت کرد و نتوانست با هدایت کریستین گورکف درخشش قبل خود را تکرار کند و همین باعث شد سران فوتبال الجزایر این مربی را از سمت خود برکنار کنند.
فرانس فوتبال خبر داد مسئولان فدراسیون فوتبال الجزایر به دنبال این هستند تا در آستانه شروع دور بعدی انتخابی جام جهانی در قاره آفریقا، سرمربی خود را انتخاب کنند و از مارچلو لیپی و کارلوس کروش به عنوان دو گزینه نهایی نام برده‌اند.
مارچلو لیپی چندی پیش از هدایت گوانگ‌جو استعفا داد و بعد از آن اعلام کرد تمایلی به ادامه مربیگری ندارد. همچنین کارلوس کروش نیز چندی پیش اعلام کرد از سمت خود در تیم ملی ایران استعفا داده تا وضعیت رییس فدراسیون فوتبال مشخص شود.
۴۳ ۴۳منبع: خبرآنلاین
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری
اخبار خوزستان