یادداشت/ بار دیگرحزب‌الله سعدالله زارعی

یادداشت/ بار دیگرحزب‌الله

اجماع نسبی داخلی لبنان بر سر انتخاب «میشل عون» به عنوان رئیس‌جمهور که روز گذشته با 83 رأی پارلمان صورت گرفت، علامت مهمی از تغییر معادلات در لبنان است.
روابط عمومی ها از لحاظ حقوقی چه جایگاهی دارند؟ بررسی ضرورت تاسیس سازمان نظام روابط عمومی و ارتباطات احمد عامری . کارشناس روابط عمومی

روابط عمومی ها از لحاظ حقوقی چه جایگاهی دارند؟ بررسی ضرورت تاسیس سازمان نظام روابط عمومی و ارتباطات

عصر اهواز - با توجه به گسترش رسانه ها و شکل گیری رسانه های نو و همچنین گسترش وظایف روابط عمومی ها، کمتر مدیری را خواهیم یافت که از اهمیت نقش روابط عمومی در سازمان آگاه نباشد؛ تاثیرگذاری روابط عمومی در رشد و توسعه سازمان امری مهم است.

کانال تلگرام عصر اهواز

کد خبر: 308145
تاریخ انتشار: شنبه ۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۵ - ۰۶:۵۶

امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان

عضو مجمع فدراسیون فوتبال می‌گوید در این مجمع باید بازرس و خزانه‌دار انتخاب می‌شد.

به گزارش ایسنا، احمد دنیامالی پس از پایان مجمع انتخابات ریاست فدراسیون فوتبال اظهار کرد: مجمع خوبی برگزار شد و آقای تاج با دو سوم آرا به عنوان رییس جدید انتخاب شدند. شکل برگزاری انتخابات کاملا مناسب بود و من از پشت پرده‌ها خبر ندارم. چیزی که دیدم همه چیز بر اساس اساسنامه اتفاق افتاد.

او در پاسخ به این سوال که آیا ادعای آجرلو مبنی بر دخالت یاسر هاشمی در این انتخابات را قبول دارید، گفت: من از این مسائل خبر ندارد. بالاخره جلساتی برگزار می‌شود و لابی‌هایی انجام می‌شود. این در تمام فدراسیو‌ن‌ها اتفاق می‌افتد اما اینکه در پشت پرده اتفاقی بیفتد از آن خبر ندارم. آن چیزی که رخ داد کاملا سالم بود اما من یک ایراد به این مجمع داشتم و آن اینکه خزانه‌دار و بازرس باید در این مجمع انتخاب می‌شد اما این اتفاق نیفتاده و فرصت نشد من تذکر خودم را ارائه کنم.

وی خاطرنشان کرد: سال‌هاست در مجمع جهانی انتخابات الکترونیکی انجام می‌شود اما در ایران کماکان انتخابات به صورت سنتی و دستی انجام می‌شود. باید سازوکاری بیندیشیم تا این انتخابات به صورت الکترونیکی انجام شود.

انتهای پیاممنبع: ایسنا
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری

کانال تلگرام عصر اهواز

اخبار خوزستان