کد خبر: 308133
تاریخ انتشار: شنبه ۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۵ - ۰۵:۵۴

امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان

سرمربی تیم ‌ملی والیبال بانوان گفت: بازیکنان تیم ‌ملی والیبال بانوان از لحاظ شخصیتی و فنی خوب هستند، ولی یکسری از مسائل باید تغییر کند تا آنها بهتر شوند.

به گزارش سرویس اخبار ورزشی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، مایدا چیچیچ، سرمربی تیم ملی والیبال بانوان در حاشیه تمرین روز شنبه این تیم گفت: خیلی خوشحال هستم که در حال‌ حاضر اینجا حضور دارم. بازیکنان تیم ‌ملی والیبال ایران از لحاظ شخصیتی خوب هستند و از لحاظ فنی هم در شرایط مناسبی به سر می برند. در کل فکر می‌کنم که شرایط خوبی بر تیم حاکم است، اما یکسری مسائل کوچک باید تغییر کند تا آنها بهتر شوند.

چیچیچ درباره ملاک انتخاب بازیکنان تیم ‌ملی والیبال، اظها‌ر کرد: من همه بازی‌های لیگ ایران را دیده‌ام و این طور نیست که فقط دو بازی را دیده باشم. من حتی بازی‌های ایران در دوره‌های قبل AVC کاپ را کاملا تخصصی آنالیز کردم.

او درباره حریفان ایران در AVC کاپ گفت: اگر همه چیز در تیم ‌ملی درست باشد، با کمک مربیان می‌توانیم در این ر‌قا‌بت‌ها موفق باشیم. همه تیم‌ها خوب تمرین می‌کنند و ما هم اگر خوب بازی کنیم و کمی بهتر باشیم می‌توانیم نتیجه‌ خوبی بگیریم.

سرمربی تیم ‌ملی والیبال بانوان درباره بازی‌های دوستانه این تیم قبل از اعزام به ویتنام، بیا‌ن‌ کرد: فدراسیون برنامه خوبی برای برگزاری بازی‌های دوستانه دارد و ما در نظر داریم در آگوست در کشور اسلوونی با تیم ‌ملی این کشور بازی تدارکاتی برگزار کنیم.

چیچیچ در پایان درباره تیم‌های پایه والیبال بانوان، خاطر‌ نشان کرد: تیم‌های ملی پایه خیلی مهم هستند و به نظرم درجه اهمیت آنها به مانند تیم ‌ملی بز‌ر‌گسالان است. آنها آینده را تشکیل می‌دهند و باید به اندازه کافی به آنها اهمیت داد. بعد از اتمام مسابقات AVC کاپ من تمام تمرکزم را روی تیم‌های پایه می‌گذارم.

به‌ گزارش ‌ایسنا‌، تیم ‌ملی والیبال بانوان ایران اولین دور تمرینات آماده سازی خود را با مایدا چیچیچ از پانزدهم اردیبهشت ماه در کمپ تیم ‌ملی والیبال آغاز کرده است و تا ۲۷ اردیبهشت ماه ا‌د‌ا‌مه‌ دارد.

انتها‌ی‌ پیا‌ممنبع: ایسنا
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری
اخبار خوزستان
اخبار ایران و جهان