یادداشت/ بار دیگرحزب‌الله سعدالله زارعی

یادداشت/ بار دیگرحزب‌الله

اجماع نسبی داخلی لبنان بر سر انتخاب «میشل عون» به عنوان رئیس‌جمهور که روز گذشته با 83 رأی پارلمان صورت گرفت، علامت مهمی از تغییر معادلات در لبنان است.
روابط عمومی ها از لحاظ حقوقی چه جایگاهی دارند؟ بررسی ضرورت تاسیس سازمان نظام روابط عمومی و ارتباطات احمد عامری . کارشناس روابط عمومی

روابط عمومی ها از لحاظ حقوقی چه جایگاهی دارند؟ بررسی ضرورت تاسیس سازمان نظام روابط عمومی و ارتباطات

عصر اهواز - با توجه به گسترش رسانه ها و شکل گیری رسانه های نو و همچنین گسترش وظایف روابط عمومی ها، کمتر مدیری را خواهیم یافت که از اهمیت نقش روابط عمومی در سازمان آگاه نباشد؛ تاثیرگذاری روابط عمومی در رشد و توسعه سازمان امری مهم است.

کانال تلگرام عصر اهواز

کد خبر: 307987
تاریخ انتشار: جمعه ۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۵ - ۱۹:۴۳

امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان

ورزش > مدیریت ورزش – ایسکا نیوز نوشت: باشگاه نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران از دو عکاس پیشکسوت ورزشی تقدیر کرد.

باشگاه فرهنگی ورزشی نیروی زمینی ارتش با توجه به وظیفه فرهنگی خود در راستای اعتلای اخلاق و فرهنگ در جامعه ورزشی کشور و به پاس خدمات و زحمت‌های اهالی رسانه از دو تن از عکاسان پیشکسوت رسانه و ورزش کشور تجلیل و تقدیر کرد.
باشگاه فرهنگی ورزشی نیروی زمینی در راستای حمایت از فرهنگ‌سازان و زحمت‌کشان ورزش کشور در نظر دارد تا از پیشکسوتان این عرصه که همیشه خود زیبایی‌های ورزش را به تصویر می‌کشند تقدیر کند که در همین راستا جعفر تبریزی و تقی زنجانی دو تن از عکاسان به نام و پیشکسوت عرصه ورزش کشور با حضور در باشگاه نیروی با مسوولان این باشگاه دیدار و گفت و گویی انجام دادند و در پایان نیز امیر مرتضی حسن‌پور مدیر تربیت بدنی نیروی زمینی و سرهنگ حسین اخوت مدیر تیم‌های فوتبال این باشگاه به پاس زحمات این دو پیشکسوت عرصه رسانه از آنها تقدیر کردند.
۴۳ ۴۳منبع: خبرآنلاین
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری

کانال تلگرام عصر اهواز

اخبار خوزستان