کانال تلگرام عصر اهواز

کد خبر: 307860
تاریخ انتشار: جمعه ۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۵ - ۰۸:۳۶

امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان

به گزارش مهر، آیت الله سید ابوالحسن حسن زاده در خطبه های نماز جمعه امروز اهواز اظهار کرد: سپاه پاسداران امروز مانع بزرگی بر سر راه تحقق نقشه های شوم استکبار در منطقه دارد به گونه ای که بزرگترین دشمنی آمریکا این روزها با سپاه است و این از افتخارات این نیروهای انقلابی و ولایی است.

وی به در پیش بودن روز جانباز نیز اشاره کرد و گفت: این افراد عزیز که به خوبی به آنها شهیدان زنده گفته می شود، سلامت و عزت خود را برای امنیت و آرامش امروز کشور تقدیم کرده اند و باید در هر زمانی قدر آنها را دانست.

امام جمعه موقت اهواز در ادامه با اشاره به روز لغو قانون کاپیتولاسیون توسط امام خمینی (ره) عنوان کرد: این قانون ننگی بود که در سال ۱۳۴۳ توسط مجلس ملی آن زمان تصویب شد و امام نیز در این زمینه اعتراض بی سابقه ای را انجام داد.

آیت الله حسن زاده به مشخص شدن کامل ترکیب نمایندگان مجلس آینده اشاره کرد و گفت: ۱۸ نفری که به نمایندگی از مردم خوزستان به خانه ملت راه یافت اند باید در راستای تامین منافع استان و توجه به اقتصاد  مقاومتی گام بردارند.

وی همچنین خطاب به منتخبان مردم خوزستان در مجلس آینده اظهار کرد: راه اندازی مجدد واحدهای تولیدی تعطیل شده، پیگیری طرح بزرگ ۵۵۰ هزار هکتاری توسعه کشاورزی خوزستان، گرفتن سهم به حق خوزستان از درآمدهای نفتی، حفظ منابع آبی استان و ایجاد اشتغال به دور از آمارسازی نیاز به تعامل و صمیمت میان نمایندگان و مسئولان دارند.

 منبع: مهر
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری

کانال تلگرام عصر اهواز

اخبار خوزستان