کد خبر: 307785
تاریخ انتشار: جمعه ۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۵ - ۰۳:۲۷

امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان

لیبروی تیم ملی والیبال گفت: بازیکنان و شرایط تیم نسبت به سال‌های پیش تغییر کرده‌ و هیچ چیز شبیه گذشته نیست و یکی از موضوع‌های مهم این است که انگیزه بازیکنان بیشتر شده است.

فرهاد ظریف در گفت‌وگو با سرویس اخبار ورزشی ایسنا، درباره شرایط تمرین خود بعد از مصدومیت اظهار کرد: حدود ۴ روز است تمرین‌های خودم را شروع کردم و آتل را از دستم باز کردم. کاملاً مصدومیت من رفع نشده و امیدوارم تا یک هفته آینده به شرایط قبل برگردم.

ظریف درباره تمرین‌های سنگین لوزانو گفت: تمام بازیکنان تیم سختی تمرین‌ها را با جان و دل پذیرفتند. هدف ما بزرگ است و برای رسیدن به یک هدف بزرگ باید سخت تلاش کرد.

او درباره اینکه تیم ملی با شکست فرانسه یا لهستان می‌تواند مانع صعود این تیم‌ها به المپیک و جایگزینی یک تیم دیگر آسیایی شود، گفت: در حال حاضر ما به هیچ چیز فکر نمی‌کنیم و فقط کسب سهمیه المپیک مهم است. اگر فرانسه و لهستان را ببریم و به بقیه ببازیم هیچ فایده‌ای ندارد. باید با قدرت جلو برویم. ما برای همه بازی‌ها برنامه داریم و فرقی ندارد فرانسه است یا لهستان و یا ونزوئلا.

او درباره تجربه ۴ سال گذشته ایران در رقابت‌های انتخابی المپیک و شکست برابر استرالیا گفت: شرایط فعلی ما نسبت به ۴ سال قبل فرق کرده است و تمام بازیکنان باتجربه شده‌اند و یکی از مهم‌ترین موضوع‌ها این است که انگیزه زیادی در تیم وجود دارد.

ظریف در پایان درباره کار با لوزانو گفت: فقط می‌توانم بگویم کار با لوزانو لذت‌بخش است. باعث افتخار من است که با این مربی کار می‌کنم.

انتهای پیاممنبع: ایسنا
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری
اخبار خوزستان
اخبار ایران و جهان