یادداشت/ بار دیگرحزب‌الله سعدالله زارعی

یادداشت/ بار دیگرحزب‌الله

اجماع نسبی داخلی لبنان بر سر انتخاب «میشل عون» به عنوان رئیس‌جمهور که روز گذشته با 83 رأی پارلمان صورت گرفت، علامت مهمی از تغییر معادلات در لبنان است.
روابط عمومی ها از لحاظ حقوقی چه جایگاهی دارند؟ بررسی ضرورت تاسیس سازمان نظام روابط عمومی و ارتباطات احمد عامری . کارشناس روابط عمومی

روابط عمومی ها از لحاظ حقوقی چه جایگاهی دارند؟ بررسی ضرورت تاسیس سازمان نظام روابط عمومی و ارتباطات

عصر اهواز - با توجه به گسترش رسانه ها و شکل گیری رسانه های نو و همچنین گسترش وظایف روابط عمومی ها، کمتر مدیری را خواهیم یافت که از اهمیت نقش روابط عمومی در سازمان آگاه نباشد؛ تاثیرگذاری روابط عمومی در رشد و توسعه سازمان امری مهم است.

کانال تلگرام عصر اهواز

کد خبر: 307768
تاریخ انتشار: جمعه ۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۵ - ۰۲:۲۳

امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان

به گزارش مهر به نقل از حریت، جلسه فوق العاده حزب عدالت و توسعه امروز، ساعت ۱۲:۵۰ دقیقه عصر به وقت ترکیه پایان یافت و روز ۲۲ ماه مه(دوم خرداد) نیز به عنوان نخستین جلسه فوق العاده رسمی این حزب اعلام شد.

برخی منابع نیز اعلام کردند که داود اوغلو برای ریاست این حزب نامزد نخواهد شد.

 این در حالیست که احمد «داود اغلو»، رئیس این حزب از سمت خود کناره گیری کرده و ریاست این حزب را در جلسه آتی به عهده نخواهد داشت.

گفتنی است، این تصمیم حزب عدالت و توسعه پس از آن مطرح شد که «احمد داود اغلو»، نخست وزیر ترکیه و رئیس حزب حاکم در این کشور از قصد خود برای استعفا از ریاست این حزب خبر داد.

رسانه های ترکیه کماکان منتظر برگزاری نشست خبری پس از اتمام جلسه امروز اعضای حزب هستند.

روز گذشته نیز، جلسه ای میان «داوداغلو» و اردوغان به مدت یک ساعت و چهل دقیقه در محل کاخ ریاست جمهوری ترکیه تشکیل شد.

مقام های ترکیه می گویند افزایش تنش و اختلاف های میان نخست وزیر و رئیس جمهوری ترکیه منجر به کناره گیری «داود اغلو» از سمت رهبری حزب عدالت و توسعه ترکیه شده است.

به نوشته حریت، در جلسه روز گذشته، اردوغان رئیس جمهوری ترکیه در اعتراض به «داوداغلو» گفته بود که نباید فراموش کنی، سمت های فعلی خود را از کجا آورده ای.منبع: مهر
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری

کانال تلگرام عصر اهواز

اخبار خوزستان