کد خبر: 307664
تاریخ انتشار: پنج شنبه ۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۵ - ۱۳:۱۲

امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان

سرمربی تیم ملی بسکتبال ایران اعلام کرد که به اندازه ایرانی‌ها تیم ملی را دوست دارد و در قبالش مسوول است.

به گزارش ایسنا،‌ دیرک باوئرمان سرمربی تیم ملی بسکتبال ایران امروز به همراه علی توفیق دبیر فدراسیون و اصفر کاردوست ملی‌پوش بلند قامت کشور مهمان شبکه ورزش بودند.

سرمربی تیم ملی در پاسخ به این سوال که اگر روزی ایران با آلمان بازی کند و شما سرمربی ایران باشید، دوست دارید، کدام تیم پیروز شود؟ گفت: پاسخ این سوال خیلی ساده است. من همیشه از ایران به عنوان کشور خودم نام می‌برم و این شاید برای من خیلی مشکل باشد بگویند باوئرمان آلمانی سرمربی تیم ملی است.

وی ادامه داد: من مربی ایران هستم و همانقدر که ایرانی‌ها در خصوص تیم مسوول هستند و آن را دوست دارند، برای من هم همینطور است.

باوئرمان در پایان درباره تلفظ صحیح نامش نیز گفت: جالب است که در آلمان نیز نامم را اشتباه تلفظ می‌کردند، اما هرکدام را که بگویند برایم فرقی ندارد.

به گزارش ایسنا، اصغر کاردوست نیز بیان کرد: ما به عنوان سرباز در تیم ملی کار می‌کنیم و تمام تلاشمان این است که پرچم کشورمان را بالا ببریم. با حضور باوئرمان هم شکل تمریناتمان به کلی تغییر کرده است و همه حرکات را به نحو احسنت آموزش می‌بینیم و انجام می‌دهیم.

ملی‌پوش بسکتبال در مورد اینکه اگر بسکتبالیت نمی‌شد چه شغلی را انتخاب می‌کرد، گفت: کشاورزی را خیلی دوست دارم. البته ورزش هایی مانند فوتبال و دوومیدانی را هم قبل از آغاز بسکتبال انجام می‌دادم.

انتهای پیاممنبع: ایسنا
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری
اخبار خوزستان