کد خبر: 307652
تاریخ انتشار: پنج شنبه ۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۵ - ۱۲:۱۱

امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان

دارنده ۷ مدال طلای جهان و المپیک با بیان اینکه بواسطه کاهش وزن های پی در پی در دو ماه اخیر در شرایط نسبتا سختی قرار گرفته است گفت:امیدوارم با دعای خیر مردم بتوانم سهمیه المپیک را در استانبول بدست بیاورم.

به گزارش ایسنا،حمید سوریان در آستانه حضور در آخرین مرحله رقابت های گزینشی المپیک که در استانبول ترکیه از صبح فردا(جمعه) آغاز می شود اظهار کرد:پس از مسابقات گزینشی ترکیه فرصت ۱۰۰ روزه ای را برای حضور در رقابت های المپیک پیش رو داریم و قطعا با برنامه ریزی بهتر می توانیم عملکرد خوبی در المپیک داشته باشیم.

دارنده ۷ مدال طلای جهان و المپیک افزود:طی دو ماه اخیر بخاطر حضور در سه دوره مسابقات گزینشی المپیک در مجموع ۲۰ کیلوگرم وزن کم کردم تا بتوانم خودم را در این ۳ رویداد سر وزن برسانم.به همین علت نسبتا در شرایط دشواری قرار گرفتم اما امیدوارم با دعای خیر مردم،کمک کادر فنی و تلاش خودم سهمیه المپیک را در این مسابقات بدست بیاورم و در نهایت انشالله کشتی فرنگی ایران در المپیک ریو نتایج خوبی همانند المپیک لندن بدست بیاورد تا باز هم باعث شادی مردم شود.

به گزارش ایسنا،تیم ملی کشتی فرنگی ایران تنها یک سهمیه دیگر در وزن ۵۹ کیلوگرم نیاز دارد تا با ترکیب کامل و ۶ نفره در رقابت های المپیک ریو حاضر شود که بر همین اساس حمید سوریان نماینده وزن ۵۹ کیلوگرم ایران برای سومین و آخرین مرتبه طی ۲ ماه اخیر در رقابت های گزینشی المپیک به روی تشک می رود.

سوریان امروز(پنج شنبه) وزن کشی می کند و از ساعت ۱۱:۳۰ دقیقه فردا(جمعه) به وقت تهران مقابل رقبا به روی تشک خواهد رفت.

ششصد کشتی گیر از ۸۵ کشور جهان در این رقابت ها به روی تشک مبارزه می روند و تنها فینالیست های اوزان مختلف جواز حضور در المپیک را بدست می آورند.

انتهای پیاممنبع: ایسنا
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری
اخبار خوزستان
اخبار ایران و جهان