کانال تلگرام عصر اهواز

کد خبر: 307293
تاریخ انتشار: چهارشنبه ۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۵ - ۰۹:۵۷

امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان

به گزارش مهر، مدیر کانون بازنشستگان آموزش و پرورش خوزستان ظهر امروز در مراسم تکریم از فرهنگیان بازنشسته خوزستان در تالار مهر لشگر ۹۲ زرهی اظهار کرد: امروز آموزش و پرورش چالش و مشکلات بسیاری دارد. راه برون رفت از این چالش ها و مشکلات تنها توجه و عنایت داشتن به معلمان است.

حبیب الله کردونی افزود: معلم می تواند با هر وضعیت و موقعیت مکانی و یا حتی تجهیزاتی کار تدریس را انجام دهد ولی تنها تقویت معیشت، کرامت و همچنین تضمین آینده را از آموزش و پرورش خواستار است.

وی تصریح کرد:‌ معلم آینده را در چهره بازنشستگی خود می بیند و باید برای آنها تمهیداتی را در نظر گرفت که نسبت به آینده خود اطمنیان داشته باشند.

مدیر کانون بازنشستگان آموزش و پرورش خوزستان بیان کرد: در کشور و استانی که اولویت اول آموزش و پرورش و معلم نباشد کارها آنطور که باید پیش نمی رود. البته خوشبختانه طی دو سال اخیر آموزش و پرورش در استان خوزستان جزو اولویت ها قرار گرفته است.

کردونی عنوان کرد:‌ تا آنجا که امکان داشته باشد انتظارات و درخواست های بازنشستگان را با میل و رغبت پیگیری می کنیم. امروز این مراسم را تنها برای تکریم مقام بازنشستگان فرهنگیان برگزار کرده ایم تا به آنها اعلام کنیم پیگیر مطالباتشان هستیم.

وی در حاشیه این مراسم در جمع خبرنگاران نیز اظهار کرد: هم اکنون ۳۰ هزار فرهنگی بازنشسته در سطح خوزستان و ۹ هزار نفر نیز در سطح شهرستان اهواز داریم.

مدیر کانون بازنشستگان آموزش و پرورش خوزستان اضافه کرد: سال گذشته حدود سه هزار نفر از این بازنشستگان تسهیلات دریافت کرده و سه هزار نفر دیگر نیز با تخفیف و داشتن یک همراه به سفر مشهد مقدس اعزام شدند.

کردونی در ارتباط با تقاضا و مطالبات بازنشستگان فرهنگیان گفت: برداشتن تبعیض،‌ همسازن سازی حقوق، پیگیری برای افزایش حقوق به یک میلیون تومان و پیگیری مسئله بیمه از جمله مطالبات بازنشستگان فرهنگی خوزستان است.منبع: مهر
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری

کانال تلگرام عصر اهواز

اخبار خوزستان
اخبار ایران و جهان