یادداشت/ بار دیگرحزب‌الله سعدالله زارعی

یادداشت/ بار دیگرحزب‌الله

اجماع نسبی داخلی لبنان بر سر انتخاب «میشل عون» به عنوان رئیس‌جمهور که روز گذشته با 83 رأی پارلمان صورت گرفت، علامت مهمی از تغییر معادلات در لبنان است.
روابط عمومی ها از لحاظ حقوقی چه جایگاهی دارند؟ بررسی ضرورت تاسیس سازمان نظام روابط عمومی و ارتباطات احمد عامری . کارشناس روابط عمومی

روابط عمومی ها از لحاظ حقوقی چه جایگاهی دارند؟ بررسی ضرورت تاسیس سازمان نظام روابط عمومی و ارتباطات

عصر اهواز - با توجه به گسترش رسانه ها و شکل گیری رسانه های نو و همچنین گسترش وظایف روابط عمومی ها، کمتر مدیری را خواهیم یافت که از اهمیت نقش روابط عمومی در سازمان آگاه نباشد؛ تاثیرگذاری روابط عمومی در رشد و توسعه سازمان امری مهم است.

کانال تلگرام عصر اهواز

کد خبر: 307268
تاریخ انتشار: چهارشنبه ۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۵ - ۰۸:۳۹

امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان

مدیرکل پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی کشور در گفتگو با مهر گفت: براساس آخرین داده های هواشناسی امروز با عبور موج تراز میانی جو در برخی از مناطق غربی و شرقی کشور رگبار و رعد و برق همراه با وزش باد رخ خواهد داد.

احد وظیفه افزود:  بعد از ظهر فردا در برخی مناطق دامنه های جنوبی البرز، غرب و بتدریج نواحی مرکزی  کشور افزایش ابر رگبار و رعد و برق و وزش باد رخ خواهد داد.

به گفته وی، روز جمعه با تقویت سامانه بارشی در غرب کشور، بارش در غرب، مرکز و برخی مناطق شمال شرق کشور ادامه خواهد داشت.

همچنین امروز شرایط برای تشکیل توده گرد و خاک و انتقال آن به غرب و جنوب غرب کشور مهیاست و فردا پنج شنبه در دامنه های جنوبی البرز نیز در بعضی ساعات وزش باد شدید رخ خواهد داد که از جمله برای آسمان تهران در این روز وزش باد شدیدی پیش بینی می شود.

سازمان هواشناسی کشور هوای پایتخت را امروز قسمتی ابری در بعد از ظهر افزایش ابر و گاهی وزش باد پیش‌بینی کرده و بیشترین و کمترین دمای هوای تهران ۳۰ و ۱۹ درجه سانتیگراد اعلام کرده است.منبع: مهر
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری

کانال تلگرام عصر اهواز

اخبار خوزستان