کد خبر: 307262
تاریخ انتشار: چهارشنبه ۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۵ - ۰۷:۵۱

امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان

رئیس آموزش و پرورش ناحیه چهار اهواز در گفتگو با مهر اظهار کرد:‌ ۱۰ اردیبهشت ماه یکی از دانش آموزان دختر مدرسه ابتدایی معراج این ناحیه از سوی مدرسه مورد تذکر انضباطی قرار می گیرد. این مسائل انضباطی و تذکرات ارائه شده نیز کاملا قانونی و در چارچوب حیطه اختیارات صورت گرفته است.

فاضل خمیسی با تأکید بر اینکه هیچ گونه تنبیهی برای دانش آموز در کار نبوده افزود: آموزش انضباطی در کنار فراگیری تعلیم و تربیت یک امر ضروری است.

وی تصریح کرد:‌ فردای روزی که دانش آموز مورد تذکر قرار می گیرد، مادر، خاله و شوهرخاله آن دانش آموز به مدرسه مراجعه کرده و با معلم ورزش آن مدرسه درگیر می شوند. در این درگیری مدیر نیز برای ختم به خیر شدن ماجرا وساطت می کند.

رئیس آموزش و پرورش ناحیه چهار اهواز ادامه داد: روز سوم نیز آموزش و پرورش علیه سه نفری که باعث برهم زدن نظم مدرسه شده و به پرسنل مدرسه بی احترامی کرده اند، شکایتی تنظیم می کند. هر سه نفر به دادگاه احضار شده که تنها مادر دانش آموز در دادگاه حاضر می شود.

خمیسی بیان کرد:‌ برای خاله و شوهر خاله دانش آموز قرار تعقیب صادر شده و مادر وی نیز در حال حاضر با قرار وثیقه آزاد شده است.

وی گفت: آموزش و پرورش از معلم ورزش و سایر پرسنل مدرسه دلجویی کرده و حمایت قضایی را فردای همان روز ماجرا پیگیری کرده است. شایعاتی مبنی بر حمایت نکردن آموزش و پرورش در فضای مجازی پخش شده که اصلا صحت نداشته و تکذیب می شود. واقعا از این شایعه پراکنی های فضای مجازی گلایه دارم و امیدوارم مردم منبع کسب اطلاعات و اخبار را سایت های معتبر خبری قرار بدهند.منبع: مهر
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری
اخبار خوزستان
اخبار ایران و جهان